Aranżacja wnętrz

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
kreatynka

Aranżacja wnętrz

Post autor: kreatynka » 02 sty 2014 11:09

Ja polecam firmę deconova.pl zajmującą się profesjonalną aranżacją wnętrz. Mają naprawdę dobre projekty, które można zobaczyć na ich stronie. Prócz tego oferują również bezpłatne doradztwo w dziedzinie architektury. Polecam.

kreatynka

Re: Aranżacja wnętrz

Post autor: kreatynka » 15 sty 2014 21:03

witam. Nie kiedy nie trzeba szukać drogich firm,które zajmują się projektowaniem wnętrz tylko wystarczy troche poszperać w internecie i można naprawde znaleźć fajne pomysły na udekorowanie salonu czy nawet łazienki. Ja sobie kupiłam przez sklep internetowy fototapete, komponuje się ślicznie na ścianie, jestem zadowolona z jakości.

thunder

Post autor: thunder » 20 mar 2014 11:41

Dokładnie, jakoś nie uznaję wpuszczania firmy projektującej wnętrza do własnego domu. Wolałabym sama zająć się wyglądem moich włości i dostosować go do swoich potrzeb ;)

nosleep

Post autor: nosleep » 03 kwie 2014 10:45

W prawdzie ja mam obecnie małe mieszkanie 2 pokoje i aranżację podpatrzyłam na stronie domid.pl/5-pomyslow-na-urzadzenie-malego-mieszkania,31 nawet fajne pomysły mają :)
Mam nadzieje, że jak mała podrośnie to zdobędziemy się na kupno czegoś większego.

RóżowyCukierek

Post autor: RóżowyCukierek » 14 kwie 2014 10:52

Zgadzam się z Wami. Obecnie aranżacja wnętrz jest naprawdę prosta i nie trzeba do tego zatrudniać profesjonalnych firm. Na stronach typu Homebook.pl można znaleźć pełno pomysłów na urządzenie pomieszczeń, co jest naprawdę pomocne. Ja na tej stronie znalazłam sporo inspiracji, dzięki czemu udało mi się samodzielnie zaaranżować mieszkanie. :)

anja87

Post autor: anja87 » 16 kwie 2014 09:59

ja też szukam nowego mieszkania, ale już wiem jak go urządze - na pewno będzie po angielsku troche scandynavian no i do tego kolorowe dodatki :)

Sunsin

Post autor: Sunsin » 22 kwie 2014 16:29

W sumie akurat w kwestii firm, które zajmują się aranżacją wnętrz tak samo jak w przypadku fotografów uważam mniej więcej to samo, należy kierować się portfolio czy to tym na stronie internetowej czy też od znajomych. Na pewno ciekawe projekty robią w artprojectstudio.pl, tylko jak zawsze w takich sprawach najpierw proponuje dowiedzieć się czy aby wizja projektanta mieści się w naszych realiach, a potem się decydować. Niektóre studia oferują darmowe przedstawienie projektu więc myślę, że to też może być dość atrakcyjne.

kazia5

Post autor: kazia5 » 25 kwie 2014 18:11

Ja staram się samodzielnie zadbać o aranżację poszczególnych wnętrz w moim mieszkaniu. Czasami korzystam z podpowiedzi znajomych, którzy nierzadko mają wiele innowacyjnych pomysłów. Raczej nie korzystam z profesjonalnych usług.

olanowak

Post autor: olanowak » 26 kwie 2014 19:27

Najlepiej zadbać o aranżację wnętrz własnymi siłami, tworząc jakieś ciekawe dekoracje. Możemy własnoręcznie zrobić wazon, namalować obraz czy ozdobić krzesła specjalnymi wyszyciami. Tak naprawdę wszystko zależy tylko od naszej inwencji. Dzięki pomysłowości można małym kosztem stworzyć bardzo oryginalne wnętrza:)

waria1

Post autor: waria1 » 04 maja 2014 13:19

Czasami takie profesjonalne firmy mogą nas pozytywnie zaskoczyć swoimi pomysłami, na które sami byśmy nie wpadli:) Szkoda tylko, że tego typu usługi nie są najtańsze i z tego względu większość nas samodzielnie podejmuje się aranżacji mieszkania.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”