hala produkcyjna

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
korisnilson

Re: hala produkcyjna

Post autor: korisnilson » 10 wrz 2018 12:43

Zastanawiamy się nad budową nowej hali, ale specjaliście uważają, że grunt jest za słaby na tego typu konstrukcje. Interesowaliście się konsolidacją gruntu, byliście w podobnej sytuacji? Zastanawiam się co robić. Przeglądam wpis o tematyce budowlanej, próbując podjąć racjonalną decyzję. Czy istnieje jakieś ryzyko w takim przypadku?

emanuela

Post autor: emanuela » 12 wrz 2018 19:26

Mam możliwość wydzierżawienia starego magazynu i zaadaptowania go na halę przemysłową. Zastanawiam się tylko nad kilkoma rzeczami, a najbardziej nurtuje mnie kwestia związana z zasilaniem. Czy trzeba doprowadzić do budynku linię wysokiego napięcia? W jaki sposób zarządzać prądem? Podejrzewam, że stacja transformatorowa będzie konieczna w tym przypadku.

Mannia

Post autor: Mannia » 16 paź 2018 10:00

Po wdrożeniu pomysłu na halę warto pomyśleć nad jej wyposażeniem. Według mnie warto pomyśleć nad taśmami przenośnikowymi, które znacznie urozmaicą pracę i ułatwią produkcje. Jednakże, warto postawić na jakość, która posłuży nam przez dłuższy czas. W przypadku naszej firmy wybór był oczywisty - taśmy przenośnikowe od wrocławskiego Convi.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 17 paź 2018 10:41

Hala produkcyjna powinna zostać wyposażona w rozwiązania, dzięki którym zapewnimy bezpieczeństwo i większą przyjazność wobec środowiska. Zakłady produkcyjne wytwarzają ogromne zanieczyszczenia powietrza, nie oznacza to jednak, że nie uda się tego chociaż stopniowo zneutralizować. Nasz zakład został zaopatrzony w filtry oraz pozostałe urządzenia z oferty http://www.bodim.com.pl , dzięki którym z naszego zakładu wydobywa się mniej zanieczyszczeń w postaci brudnego powietrza.

narcyzja

Post autor: narcyzja » 23 paź 2018 20:29

Chcąc stawiać hale produkcyjną warto będzie udać sie do tej firmy https://gieciewalcowanie.pl/ Zajmują sie profesjonalnie gięciem oraz obróką laserową metalu, moga wykonać dla Ciebie profesjonalnie zbrojenie takiej hali za nie wielkie pieniądze. Po za tym mogą zrobić dla Ciebie również gotowe elementy które wystarczy będzie poskładać w całośc.

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 26 paź 2018 20:41

Jak prowadzisz hale produkcyjną to powinieneś sie zainteresować o ile już nie masz agregatem przemysłowym https://epssystem.pl/ Tutaj masz bardzo dobrą ofertę na taka maszynerie. To bardzo ważne, ponieważ często może dochodzić do awarii prądu, a wtedy idzie przestój a z nim koszty. Wiec aby do tego nie dopuścić najlepiej będzie zapoznać sie z tą ofertą.

apina8

Post autor: apina8 » 29 paź 2018 11:25

tak, dokładnie wyposażenie takiej hali produkcyjne jest bardzo wazne. Ja na przykład miałam bardzo ciężko ze znalezieniem porządnej hali w dobrej cenie, pomogła mi siostra bo ona w tym siedzi. Teraz czeka mnie wyposażenie.

hale produkcyjne

sek0nda

Post autor: sek0nda » 29 paź 2018 16:36

bolo166 pisze:
31 sie 2018 21:33
Myślę, że w dłuższej perspektywie budowa jest bardziej opłacalna niż wynajem.
To jest prawda. Tylko tzeba zawczasu zadbać o dobre materiały budowlane by hala nie wymagała remontów, co najwyżej renowacji

ewelline

Post autor: ewelline » 29 paź 2018 20:46

Jak najbardziej. W przypadku elewacji takim wieloletnim rozwiązaniem są płyty warstwowe Kingspan https://www.kingspan.com/pl/pl-pl/produ ... -warstwowe . Parametry ich rdzenia QuadCore są niezmienne nawet przez 40lat więc można zapomnieć o utracie ciepła w przypadku zastosowania tego systemu

dresia

Post autor: dresia » 30 paź 2018 19:55

Jeśli budową hali zajmie się sprawdzona firma wykonawcza nie ma możliwości by sięgnęli bo wątpliwej jakości materiały, dla takich firm liczy się jakość i funkcjonalność. Nie sztuka postawić halę jak najtaniej, sztuka zrobić to tak by długie lata nic do niej nie dokładać. Ja rekomenduję firmę Commercecon z Konstantynowa Łódzkiego, od lat w czołówce generalnych wykonawców.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”