Biegunka w pracy i co wtedy?

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
Rzepa

Re: Biegunka w pracy i co wtedy?

Post autor: Rzepa » 29 maja 2018 14:45

No najlepiej to chyba załatwić sobie L4 :D

Mumia

Post autor: Mumia » 17 lip 2018 13:27

Gdy mnie dopada biegunka a zdarza sie to dośc często przez moje wrażliwe jelita i kilka pokarmowych nietolerancji to zawsze mam przy sobie tesectan w kapsułkach. On szybko eliminuje częste wypróżnienia i napiecie brzucha jakie towarzyszy biegunce. No i co ważne nie zaburza motoryki jelit wiec nie powoduje potem zaparć co często mi sie zdarzało przy innych lekach. Myslę też że powinnaś zrobic badania pod kątem nietolerancji jesli biegunka pojawia sie czesto

boguska

Post autor: boguska » 19 lip 2018 19:09

Oj znam twoj bol. Ja mam zespol jelita wrazliwego i wlasciwie przy kazdym stresie jest tragedia. Ale tak dlugotrwale mozesz sobie sprobowac intesty - mi pomogla, Wyregulowala prace jelit i teraz juz dawno nie mialam problemow.

Nadik

Post autor: Nadik » 20 lip 2018 12:52

Z tego co piszesz wygląda na to, że masz jakieś uczulenie pokarmowe. Wypadałoby zrobić badania, bo może to po prostu nietolerancja laktozy albo glutenu.Ewentualnie jak poprzedniczka napisała, zespól jelita wrażliwego. Wszystkie z powyższych się leczy i można normalnie funkcjonować.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”