Kredyt gotówkowy jaki?

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
martaSS

Re: Kredyt gotówkowy jaki?

Post autor: martaSS » 11 lis 2015 10:29

Jeśli potrzebujesz kredytu to 1000 zł na niedługi okres to warto rozważyć chwilówki. Szczególnie teraz, kiedy króluje pierwsza pożyczka za darmo. Trzeba tylko uważać na termin spłaty. Bo pożyczka jest za darmo, ale tajemnicą poliszynela jest, że firmy pożyczkowe liczą na to, że komuś podwinie się noga i będzie musiał zapłacić przedłużenie :clap:

Awatar użytkownika
introverc

Post autor: introverc » 11 lis 2015 16:14

Ja nigdy nie biorę kredytów. To strata kasy.
Patrzyłeś, jak się rozbierałam ubiegłej nocy, ty… ty… przeklęty psie!

Alka80

Post autor: Alka80 » 12 lis 2015 11:30

Kredyt gotówkowy, jak każdy inny, trzeba brać z głową. Tak samo jak konsultowałam się z doradcą finansowym, kiedy braliśmy z mężem kredyt na mieszkanie, tak samo konsultowałabym się przy okazji kredytu gotówkowego. Nie znam się na tym, tak samo jak myślę, że większość z Was, więc branie samodzielnie kredytu na podstawie tego, co się przeczyta w Internecie, jest moim zdaniem niepoważne. Jakbyś poszukiwała porady to polecam Ci Łukasza Mendochę, bardzo byliśmy zadowoleni z jego usług. A jeśli nie to popytaj po znajomych, żeby Ci polecili kogoś zaufanego.

Vanessa123

Post autor: Vanessa123 » 15 lis 2015 10:54

introverc pisze:Ja nigdy nie biorę kredytów. To strata kasy.

Czasami jest się w takiej sytuacji, że nie ma innego wyjścia i trzeba wziąć kredyt. Jednak zgadzam się z tym, by nie brać w pierwszym lepszym banku tylko poszukać czegoś, ewentualnie popytać znajomych, na spokojnie. Ja Ci od siebie polecam bank ideabank, ale nie sugeruj się tylko tą ofertą, bo może jest gdzieś taka, która Tobie bardziej będzie się opłacać.

anna_ka

Post autor: anna_ka » 19 lis 2015 20:41

Ja ostatnio miałam niezłe przeboje z ... komornikiem. Niestety potrzebowałam szybko gotówki bo z małego zadłużenia zrobiły się ogromne odsetki i spore problemy. W banku nie miałam co liczyć na kredyt z wiadomych powodów. Na szczęscie znalazłam firmę PozyczkiBezBarier.pl, która udzieliła mi kredytu bez BIK. To uratowało mnie przed naliczaniem coraz większych odsetek i pozwoliło wyjśc na prostą.

bet316

Post autor: bet316 » 24 lis 2015 11:57

Jeśli już decydujemy się na pożyczkę pozabankową to najlepiej wybrać jakąś sprawdzoną firmę o której możemy przeczytać w internecie że jest rzetelna. Oczywiście na temat takich firm zazwyczaj przeczytamy różne opinie ale warto sprawdzić zanim sięgniemy po taką ofertę. No i co ważne - lepiej z takich firm nie pożyczać za dużo.

kreatynka

Post autor: kreatynka » 11 gru 2015 10:15

Myślę, że pożyczki opinie to portal na który warto zajrzeć. Dostępne są tu opinie o pożyczkach i profesjonalne doradztwo w wyborze pożyczek czy też obliczeniu zdolności kredytowej. Moim zdaniem warto sobie zajrzeć w to miejsce jeśli szukacie szybkiej i kompleksowej pomocy.

karinapal

Post autor: karinapal » 18 mar 2016 15:55

Też się ostatnio nad tym zastanawiałam. Pytałam znajomych, kombinowałam, ale w końcu sięgnęłam po starego, sprawdzonego Moneya:) Nie wiedziałam, że mają taki fajny kalkulator. Znacznie ułatwia sprawę:) Udało mi się wszystko ogarnąć bardzo szybko i wziąć dobry kredyt.

weds

Post autor: weds » 22 kwie 2016 17:12

Skorzystaj z porównywarki, która pozwoli Ci wybrać najtańszą ofertę.

Coldi

Post autor: Coldi » 02 maja 2016 21:19

Może kredyt123 bo sporo osób o nim dość dobrze pisze?
Z tego co wiem wniosek można składać online no i oferta jest dość ciekawa.
Jeżeli masz pytanie to wystarczy u nich podać numer i zadzwonią do Ciebie z infolinii :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”