Motywacja dla pracownika

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
Dżej89

Re: Motywacja dla pracownika

Post autor: Dżej89 » 19 paź 2017 19:39

Motywacja pracowanika to bardzo ważna sprawa, ale do tego pracodawca też musi być dobrze zainspirowany i zmotywowany. Ja mogłam sporo się dowiedzieć na różne aspekty z zakresu biznesu na Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkim 2017 który odbył się w tym tygodniu. Może ktoś był?

Lili

Post autor: Lili » 19 paź 2017 20:57

Ja ostatnio wpadłam na naprawdę fajnie napisany poradnik - sodexomotywacja.pl/blog/5-najlepszych-sposobow-na-motywowanie-pracownikow, sporo można się z niego dowiedzieć i rady są konkretnie a nie lanie wody :)

Mouse

Post autor: Mouse » 26 lis 2017 13:33

pracownik musi przede wszystkim czuć się komfortowow w pracy i musi czuć to co robi... tutaj nie ma miejsca na pomylke, botak naprawde ani pracodawca ani pracownik nie bedzie mial z tego satysfakcji. u nas byl duzy problem wewnętrzny dlatego skorzystalismy z firmy zewnetrznej Hre i zrobilismy badanie kompetencji pracowniczych. naprawde rozne kwiatki wychodzily ale udalo sie to wszystko jakos poukładac w calosc i w sumie po kilku mscach wyniki i w sprzedazy i w systemie wspolpracy dzialowej znacznie sie poprawily

korisnilson

Post autor: korisnilson » 08 cze 2018 11:08

Wydaje mi się, że ciekawym pomysłem aby zmotywować pracownika może być system kafeteryjny, nie wiem czy macie taki w pracy? Czytałam o nim dzisiaj, ciekawy pomysł, na to żeby pracownik mógł wybrać dodatek, który naprawdę go interesuje. Uważacie, że w firmach powinny działać takie systemy?

roputek

Post autor: roputek » 07 wrz 2018 15:05

Ja nie lub→ę motywowania pracowników, zarządzania zespołami, itd. Zdecydowanie wolę dodać ogłoszenie, że szukam specjalisty na i poczekać, aż osoby z doświadczeniem same się do mnie zgłoszą. Współpracując z takimi ludźmi unika się wielu problemów :)

margo903

Post autor: margo903 » 11 paź 2018 22:14

Osoby z doświadczeniem też szukaja odpowiedniego pracodawcy. każdy porządny specjalista się ceni i zwraca uwagę nato jak jest postzregany jego pracodawca. Dlatego o własny izerunek na rynku pracy tez tzreba dbać. To sa mistrzowie, Zobacz na ich lookbook https://walterherz.com/pl/kariera. To sie nazywa rewolucja.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”