Piękna bielizna

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
mokka

Re: Piękna bielizna

Post autor: mokka » 18 wrz 2016 12:16

Wszystkie fajne ale ja najlepiej lubię boutiquebielizny.com, mogę sobie w każdej chwili obejrzeć to co mi się podoba w stacjonarnym sklepie i ewentualnie poprosić o dobranie odpowiedniej bielizny.

Kaja11

Post autor: Kaja11 » 23 wrz 2016 18:03

Ja kupuję bieliznę zawsze tylko w jednym sklepie, a mianowicie w orirose.pl. Nie dość ,że mają skuteczną bieliznę w odchudzaniu to jeszcze jest mega zmysłowa. Idealna jakość i dobra cena , a mąż jest zachwycony - to chyba najważniejsze.

Awatar użytkownika
montain
Kontakt:

Post autor: montain » 27 wrz 2016 22:53

Dziewczyny zapraszam na funpage na facebook'a. Znajdziecie tam nową stronę poświęconą sklepowi z bielizną Moni we Wrocławiu. Na stronie znajdziecie informacje o nowościach, promocjach, będą również konkursy oraz porady jak dobrać odpowiedni biustonosz. Sklep posiada pełną rozmiarówkę w wielu fasonach i kolorach. Mamy duży wybór renomowanych marek. Zapraszam gorąco facebook.com/BieliznaMoni
Całe nasze życie może być nieustającym ogrodem, który rozkwita, budzi się do życia na nowo...

aga77

Post autor: aga77 » 02 paź 2016 23:27

Osobiście podoba mi się bielizna dostępna w sklepie KOSTIUM. Lubię go za to, że mają ogromny wybór. Zawsze znajdę tam rozwiązanie, które spełnia moje potrzeby, a przecież o to właśnie chodzi. Mają różne modele stringów czy biustonoszy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”