Mieszkania na wynajem

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
barteezz19

Re: Mieszkania na wynajem

Post autor: barteezz19 » 18 paź 2017 14:00

Można nad tym pomyśleć. Wynajęcie mieszkania jest dużo tańsze niż przebywanie w hotelu.

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 05 sty 2018 16:49

Ostatnio znalazłam bardzo ciekawą ofertę mieszkania na wynajem. To bardzo luksusowe mieszkanie w kamienicy w samym centrum Krakowa. Mieszkanie w 5 piętrowej kamienicy z dużym balkonem. W tej kamienicy znajduje się też super nowoczesny klub Fitness oraz sauna. To bardzo duże, dodatkowe ułatwienie dla osób dbających o swoj wygląd.

Gladys

Post autor: Gladys » 13 sty 2018 09:31

Jeśli macie mieszkania na wynajem i chcecie szybko posprzątać po poprzednich lokatorach to słyszałam , że firma DPR jest godna polecenia, informacje znajdziecie na stronie dpr.info.pl. Po remontach wywożą śmieci, wynajmują kontenery lub po prostu posprzątają mieszkanie, czy piwnicę.

Koraa

Post autor: Koraa » 03 kwie 2018 19:35

Uważam, że kupno mieszkania na wynajem to bardzo dobra opcja. Osoby przedsiębiorcze na pewno sporo zarobią. Jeżeli szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji pod wynajem to koniecznie skorzystaj z ich nieruchomosci123 oferty. Zajmują się nieruchomościami na terenie Rzeszowa i okolic. Są dobrzy w tym co robią więc warto tam zajrzeć :)

Wanda

Post autor: Wanda » 10 kwie 2018 14:58

Gdybym miała wystarczająco dużo oszczędności to na pewno kupiłabym jakieś mieszkanie pod wynajem, to bardzo dobra inwestycja.

sek0nda

Post autor: sek0nda » 25 kwie 2018 19:24

Ja jestem właśnie w trakcie poszukiwania mieszkania pod wynajem w Warszawie. Mam trochę gotówki, resztę sfinansuję z kredytu który będę opłacać z czynszu jaki dostanę od najemców. W ten sposób dorobię się własnego lokum za niewielką cenę. Wszystko już uzgodniłam z pośrednikiem Eugeniuszem Jaworskim, zajmuje się teraz przeszukiwaniem i weryfikacją ofert, a po zakupie będzie również zarządzać wynajmem. Tak że ja praktycznie nic nie muszę robić, a kasa będzie płynąć na konto ;) Zostawiam do niego numer jakbyście szukali mieszkania w Wawie 603 195 624

vikav

Post autor: vikav » 17 maja 2018 13:14

Dobrym rozwiązaniem biznesowym jest inwestycja w aparthotel. Jest to kompleks składający się z trzech budynków w doskonalej lokalizacji, bardzo blisko morza i w niewielkiej odległości od Gdyni. Jest to to przedsięwzięcie realizowane przez DS Development. Właściciel takiego apartamentu ma gwarancję jego wynajmu przez 15 lat, stopę zwrotu z inwestycji i obsługę najmu.

Mimichaska

Post autor: Mimichaska » 22 maja 2018 11:28

sama zastanawiam się nad taką lokatą pieniędzy? Myślicie że to jest dobra opcja? Znajomy taki dalszy ma sporo mieszkań, nawet korzysta z pomocy zarządcy nieruchomości, bo sam nie ogarnął by wszystkich spraw administracyjnych, księgowych itp. Ale to ma ich sporo. Nie wiem czy opłaca się brudzić z jednym mieszkaniem :D

kamilaZ

Post autor: kamilaZ » 23 maja 2018 15:04

Zarządca nieruchomości to całkiem fajne rozwiązanie. Ja mam do czynienia z firmą DJN z Wrocławia, która właśnie czymś takim się zajmuje. Powierza im się mieszkanie i człowiek nie musi myśleć o pilnowaniu i dbaniu o sam lokal. Proces szukania najemców, pilnowania mieszkania i jego bezpieczeństwa wtedy spada na barki firmy. A my cieszymy się z regularnych wpłat na konto.

Suzana

Post autor: Suzana » 04 cze 2018 17:13

Ja wynajmuję mieszkanie przyjezdnym turystom nad morzem. Jak dla mnie jest to świetny biznes i dobrze można na tym zarobić. Kupiłam też apartament Lubicz w nadmorskiej miejscowości Rowy. Ma świetną lokalizację i idealnie nadaje się pod wynajem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”