Narzędzia do firmy

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
Elizka

Re: Narzędzia do firmy

Post autor: Elizka » 02 lut 2018 16:54

Od dłuższego czasu zastanawiamy się nad cięciem blachy w formie laserowej. Co nie co poczytaliśmy i chyba zdecydujemy się na taką formę. Ponadto w dzisiejszych czasach plotery i wycinarki laserowe są wykorzystywane do szybkiej oraz precyzyjnej obróbki materiałów. Począwszy od stali, aluminium, miedzi skończywszy na tworzywach sztucznych oraz kompozytach. Chyba warto zdecydować się na taką metodę cięcia.

mamaja

Post autor: mamaja » 20 lut 2018 15:01

Jeżeli poszukujecie narzędzi CNC dobrej jakości to warto zapoznać się z ofertą firmy obrabiarki.biz.pl. Firma posiada wieloletnie doświadczenie na rynku . Poza tokarkami w swojej ofercie posiadają wiertarki, frezarki.

bella91

Post autor: bella91 » 28 lut 2018 12:34

My wszystko kupujemy przez internet. To się chyba najbardziej oplaca.
Ostatnio znalazłam używane agregaty, rusztowania itd w przystępnych cenach. Prowadzę firmę budowlaną i chyba będę zamawiać tam sprzęt.

UlubionaMama

Post autor: UlubionaMama » 13 kwie 2018 12:23

Sama muszę zamówić troche nowych narzędzi do firmy, ale który sklep będzie najkorzystniejszy. Stawiam na jakośc, dlatego póki co interesuje mnie oferta tego sklepu artykulytechniczne.pl. W ich bogatej ofercie można znaleźć narzędzia tokarskie do nacinania gwintów, takie jak noże tokarskie i płytki pełnowęglikowe. Dla mniejszych ilości gwintów polecane są noże tokarskie z płytką wlutowaną, lub wykonane ze stali szybkotnącej. Generalnie wybór jest tak duży, że nie sposób czegoś nie znaleźc.

Sunsin

Post autor: Sunsin » 31 maja 2018 22:00

Troszkę takich miejsc, a bym rzekł, że nawet całkiem dużo. Osobiście jak mam doradzić bierz sprzęt MAKITA bardzo solidne narzędzia do tego masz tutaj od razu serwis z częściami zamiennymi - serwis.specmajster.pl, świetna sprawa bo czasami przez jeden element narzędzie nie działa, a jego koszt to kilka złotych - po co wywalać jak można naprawić?

Mannia

Post autor: Mannia » 06 cze 2018 08:30

Jeśli chodzi o narzędzia to może Cię zainteresować oferta od Betam. Narzędzia wraz ze sporym zapasem śrub, wkrętów, gwoździ i innych artykułów metalowych zamówiłem właśnie od nich. Zadecydowała o tym atrakcyjna jakość, ale i cena którą od dłuższego czasu polecał mi znajomy. To był doskonały ruch!

bolo166

Post autor: bolo166 » 12 cze 2018 11:28

Duża firma budowlana musi być kompleksowo zaopatrzona w sprzęt a już tym bardziej w dźwigi itp.

bella91

Post autor: bella91 » 14 cze 2018 11:03

Zgadzam się z przedmówcą, firma musi być dobrze zaopatrzona. Najlepiej poszukaj narzędzi przez internet, jest tam najwięcej ofert. Ja ostatnio szukałam sprężarek powietrza i kompresorów. Trafiłam na firmę Almig z Niemiec. Zastanawiam się nad zamówieniem tam potrzebnego sprzętu bo mają bardzo dobre opinie, wysokiej jakości maszyny i dobre ceny.

Inatka93

Post autor: Inatka93 » 25 cze 2018 17:01

Bezprecedensowym narzędziem, jakie potrzebuje każda firma jest rzecz jasna internet. Wykorzystywany do prowadzenia księgowości, pracy na działach ,a także do płatności, musi być niezawodny i szybki. Jeśli chodzi o internet na Podlasiu warto nawiązać z firmą Koba, od lat zaopatruje jednostki na całym Podlasiu.

mamuśka31

Post autor: mamuśka31 » 04 sie 2018 09:47

A jakieś namiary na sprawdzonego dostawcę śrub, wkrętów, kołków? Ktoś coś?
Zależałoby mi na porządnej specyfikacji technicznej. Coś takiego jak tu: http://norsteel.pl/kolek-z-gwintem-leb- ... dzewny-a2/ .
Wiem, że zawsze można odesłać towar, jeśli nie będzie odpowiedni, ale szczerze mówiąc szkoda mi na to czasu. Szukam firmy, która pomoże mi to ogarnąć od ręki :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”