Samochód dla firmy

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
lana52

Re: Samochód dla firmy

Post autor: lana52 » 31 maja 2018 22:47

Niezależnie od tego, na wybór jakiego samochodu się zdecydujemy, będziemy musieli przed pierwszą jazdą dokonać jego rejestracji. Gdy otrzymamy tablice rejestracyjne, ich montaż mogą ułatwić nam specjalne ramki, które swoją drogą mogą być fenomenalnym nośnikiem reklamowym.

Chylon

Post autor: Chylon » 04 cze 2018 10:15

Dla mojej firmy zakupiliśmy ostatnio Jeepa. Często spotykają nas wyjazdy w teren, dlatego tego typu wielka i porządna maszyna była wskazana! Po bardzo atrakcyjnej cenie zakupiliśmy go od warszawskiego Dealera Edmark Auto. Z ich strony możemy również liczyć na fachowy serwis i części zamienne, którymi dysponują w równie wysokiej jakości. Zdecydowanie polecam!

Mannia

Post autor: Mannia » 07 cze 2018 14:12

Najlepszym pomysłem będzie samochód napędzany na LPG. Taką instalację można zamontować w każdej chwili. Założyli instalację i części marki Tartarini do całej floty naszych pojazdów! Teraz podróże naszych pracowników są bardzo ekonomiczne.

annjan
Kontakt:

Post autor: annjan » 11 cze 2018 14:10

Zdecydowanie wynajem - krótkoterminowo i bez kosztów dodatkowych. Nie trzeba wiązać się leasingiem ani kredytem na kilka lat. Często samochody są potrzebne sezonowo. W warszawie miesiąc już od 1350 zł brutto.

zdetka

Post autor: zdetka » 11 cze 2018 18:01

Może BMW? Myślicie, że to dobry pomysł? Przeglądałam niedawno ofertę i muszę przyznać, że mają bardzo ciekawą i szeroką ofertę. Ceny tych samochodów nie są jakosć bardzo wygórowane, a z pewnością są bardzo dobre.

mamuuncik

Post autor: mamuuncik » 16 cze 2018 12:21

Każda firma ma inne wymagania co do samochodu. Niektóre szukają typowo dostawczych, inne kombi, a jeszcze inne po prostu czegoś małego czym można jeździć do klientów. Dobierzcie coś do swoich potrzeb :) Myślę, że sporo może wam zaoferować Mazda w tym temacie. Mi osobiście mega spodobał się zgrabny crossover CX-3. W sam raz do jazdy po mieście.

Florka

Post autor: Florka » 01 lip 2018 13:18

Zwróćcie uwagę na paliwa jakie stosujecie do aut firmowych. Jesli skorzystacie z ofert paliw wysokiej jakości w firmie zagoszczą oszczędności. Zerknijcie sobie w ofertę tej hurtowni pader.pl. Olej napędowy EKODIESEL ULTRA to niskosiarkowy produkt nastawiony na ograniczenie szkodliwej emisji zanieczyszczeń do środowiska oraz posiadający specjalne dodatki zapewniające optymalne spalanie w warunkach klimatu umiarkowanego.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 14 sie 2018 14:46

Samochód dla firmy powinien być przede wszystkim tani w eksploatacji. Dlatego każdy pojazd, przynależący do firmowej floty został zaopatrzony w instalacje LPG. Było warto, inwestycja ta zwróciła się w mgnieniu oka. Za rozwiązanie tego typu jest odpowiedzialna firma Auto Gaz http://autogaz.com.pl/ ze Śląska. Jesteśmy im niezmiernie wdzięczni za zamontowanie rozwiązania tego typu. Było warto!

ubki

Post autor: ubki » 17 sie 2018 00:04

Odnośnie prowadzenia własnego biznesu, praktycznie wszystko wyjaśniane jest na blogu http://www.decapitated.pl/jednoosobowa- ... arcza-zus/ bardzo go lubię, ponieważ porusza ważne tematy i dobrze je tłumaczy.

ametyst

Post autor: ametyst » 22 sie 2018 14:38

Zdecydowanie Toyota, według mnie to najlepszy możliwy wybór, szczególnie jeśli kupuje się w salonie Toyoty w Zabrzu - http://www.toyota.zabrze.pl/
Wzięłam już na leasing od nich 2 Toyoty i jestem bardzo zadowolona, szczególnie z Yariski

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”