Wystrój wnętrz

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
kasia8603

Re: Wystrój wnętrz

Post autor: kasia8603 » 30 wrz 2017 10:13

Ja szukam właśnie dodatków do jadalni. Oglądam obrusy. Bardzo mi się podoba kilka wzorów, ale nigdy nie miałam do czynienia z lnem na stole. Czy któraś z Was może się wypowiedzieć jak ten materiał się sprawdza? Chodzi mi w szczególności o względy praktyczne.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 02 paź 2017 11:44

Jesli chodzi o jadalnie to ja szczególną uwagę zwracałam na stół jaki będzie znajdował się. Stół to serce każdego domu. Przy nim jesz, rozmawiasz, zadajesz codziennie pytania: „Jak minął dzień?”. To przy stole spotyka się cała rodzina, to też niebanalne wyposażenie wnętrza.

smalinosik

Post autor: smalinosik » 07 gru 2017 22:54

Według mnie przy tworzeniu przytulnego, a zarazem ciekawego wnętrza główne skrzypce grają dodatki. Pole do popisu w tym temacie jest bardzo szerokie. Dla mnie hitem są fototapety 3d. Można mieć na nić praktycznie wszystko, a wnętrza wzbogacone o ten dodatek zyskują ciekawy, niebanalny wystrój. Oczywiście ważna jest tutaj jakość.

emanuela

Post autor: emanuela » 27 gru 2017 23:25

Moim zdaniem dom czy mieszkania, to wizytówka każdej osoby. Ja w tej kwestii nie idę na kompromis i zawsze stawiam na stylowe dodatki ostatnio np. kupiłam oświetlenie Philips, które całkowicie odmieniło moją kuchnię.

Elizka

Post autor: Elizka » 04 sty 2018 16:42

Szukam pięknych ramek, wysokiej jakości, który "ubiorę" w nasze rodzinne zdjęcia i ozdobie nimi salon. Szukam długi i natknęłam się na taką ofertę > aluramy.pl. Bardzo ładne rami z aluminium w przystępnych cenach. Jak wy je oceniacie, a może ktoś już takie ma i powie jak wyglądaja na ścianie ?

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 22 lut 2018 16:02

Hejka właśnie znalazłam w internecie taki artykuł i zastanawiam się czy nie założyć w swoim salonie płytek? Dowiedziałam się tam o opcjach dla odważnych, dzięki tym wskazówkom można zmienić całkowicie wizerunek salonu. A wy macie płytki u siebie czy panele?

biedroska

Post autor: biedroska » 15 mar 2018 02:00

a ja zainwestowałam w świetną ścianę, zrobioną ze sztucznych roślinek - chociaż na takowe nie wyglądają. Przygotowuje to green-designers, zobacz sobie bo można tam znaleźć naprawdę ciekawe inspiracje :)

monikakulig

Post autor: monikakulig » 22 mar 2018 15:13

Jesteśmy na etapie remontu salonu i kuchni, wymieniamy wszystko. Przywiązuję szczególną uwagę do wyboru mebli, ponieważ takie generalne remonty robimy co kilka lat. Dlatego chcę, aby wszystko było zrobione z najlepszej jakości materiałów i żeby długo służyło. Również nie mogą być to meble, które modne będą tylko przez jeden sezon, chcemy coś nowoczesnego, ale uniwersalnego. Na razie znalazłam taki stół designerski. Spodobała mi się jego forma i to, że jest minimalistyczny. Już w wyobraźni widzę, że będzie pasował do naszego wnętrza i nie mogę doczekać się końcowego efektu. :)

sabina38

Post autor: sabina38 » 26 mar 2018 14:03

Jeśli chodzi o dodatki do domu, to moim faworytem jest sklep behome, tam kupuję najwięcej rozmaitych ozdób :) Zdecydowanie polecam tam zajrzeć, jeśli poszukujecie ciekawych dekoracji do mieszkania czy domu lub też na prezent dla kogoś :)

Mannia

Post autor: Mannia » 15 maja 2018 13:50

Ja bardzo lubię klasyczny wystrój. Dlatego wraz z mężem zdecydowaliśmy się na zakup eleganckich firanek z oferty Decortina. Nadały one sporo smaku i stylu do wnętrza, które na pierwszy rzut oka może wydawać się nudne. Nic bardziej mylnego! Klasyczny wystrój wraca do łask, nasze wnętrza są na to idealnym dowodem. Spędzanie czasu w tych wnętrzach to czysta przyjemność.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”