Wystrój wnętrz

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
mama89

Re: Wystrój wnętrz

Post autor: mama89 » 18 maja 2018 08:30

Do tej pory jakos nie zwracałam uwagi na to, co otacza mnie w moim mieszkaniu. Jednak odkąd wyszłam za mąz, jakos dażę do tego, aby te nasze gniazdko było przytulne, czyste i kazdy z nas z przyjemnością wracał do domu po pracy. Ściany zawsze były puste i białe, ale jakis czas temu postanowiłam zamowic fotoobrazy z naszymi zdjęciami i jestem bardzo zadowolona z tego zakupu. Fotoobrazy posiadaja bardzo intensywne kolory, na których mój maluszek wygląda poprostu obłędne. Musze przyznać, ze realizacja też przebiegła bardzo sprawnie, z pewnoscia zamówimy kolejne fotoobrazy. Płótno jest naturalne, w 100% bawełniane, zreszta na pierwszy rzut oka widać, ze robota jest wykonana porządnie. Atramenty nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, ani zapachu w przeciwieństwie do popularnego w Polsce i zabronionego do stosowania we wnętrzach w krajach zachodniej Europy druku eko-solwentowego.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 19 cze 2018 08:32

Dekoracja okna w sypialni czy aranżacja okienna w salonie to niełatwa sztuka. Choć dla wielu firanki do sypialni czy do salonu to jedynie element domykający projekt wnętrza, w rzeczywistości jest to jeden z aspektów, bez którego niemożliwa jest kompletna aranżacja pomieszczenia. Sama niedawno wykańczałam salon i szukałam ładnych nowoczesnych firan, które nadały by wnętrzu swojego uroku.

ilonacz

Post autor: ilonacz » 21 cze 2018 16:16

Ja bardzo lubię dodatki tekstylne, jednak firanek osobiście nie toleruję :D Piękne narzuty, koce, poduchy dekoracyjne zamówiłam ze sklepu behome, wybór mają bardzo duży, a asortyment naprawdę super :)

Mannia

Post autor: Mannia » 14 sie 2018 12:04

Jestem tradycjonalistką, dlatego i w takim stylu postanowiłam urządzić moje wnętrza. Postawiłam na firanki i zasłony do okien. Do tego doszły obrusy, które zdobią jadalnię a także serwetki i akcesoria kuchenne. Wspaniały wybór, który mocno urozmaicił nasze wnętrza.

stapka18
Kontakt:

Post autor: stapka18 » 16 sie 2018 12:38

Lubię styl retro, więc mam dużo starych, ale odnowionych mebli. Wystrój mojego domu dopełniają dzieła sztuki, prace młodych artystów i wszystko co podoba mi się na aukcjach sztuki.

Mileneczka

Post autor: Mileneczka » 21 wrz 2018 13:20

Jeżeli znasz się na aranżowaniu wnętrz to możesz wszystko ogarnąć samemu. Jednak jeżeli uważacie, że nie macie na to sił, to może warto skorzystać z usług http://studioaranzacji.pl/ , widziałam ich realizacje na stronie internetowej i muszę przyznać, że wyglądają obłędnie. Czasami proste rozwiązania są tymi najlepszymi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”