PMS - co za męczarnia !!!

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
leina

Re: PMS - co za męczarnia !!!

Post autor: leina » 31 sie 2018 12:50

a co się takiego dzieje? bo u mnie nic się nie działo po prostu dostałam okresu, trwał 7 jak wtedy kiedy nie brałam jeszcze tabletek i po miesiącu zaszłam w ciążę tak jak planowałam, teraz skończyłam właśnie karmić i we wrześniu mam zamiar iść do lekarza znowu po tabletki antykoncepcyjne, najlepiej te same co miałam, chyba że pojawiło by się coś nowego lepszego

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 21 wrz 2018 13:02

Nie no w takiej sytuacji najlepszą opcją będą tabletki Vixpo. Wiem przez co przechodzisz bo tak jak pisałam wcześniej - też kiedyś miałam takie problemy z PMS. Na szczęście dzięki tym tabletkom wszystko się unormowało.

ewula

Post autor: ewula » 21 wrz 2018 21:44

Dokładnie mnie tez rozwalał zawsze PMS i faktycznie od kiedy biorę pigułki to mam święty spokój bo to było nie do zniesienia.

Karolina1

Post autor: Karolina1 » 22 wrz 2018 21:40

To fakt męczące to było. Jak nie brałam antykoncepcji to było to nie do zniesienia. Okres potem trwał 6 dni i był okropnie obfity. Ale jak zaczęłam brać belarę to PMS mnie już nie męczy, miesiączki są krótsze i bezbolesne. Żałuję tylko że wcześniej nie miałam pojęcia że tak to działa i musiałam siatyle czasu męczyć.

mokka

Post autor: mokka » 25 wrz 2018 15:43

Zgadza się kochana, ja to samo miałam zanim zaczełam brać tabletki antykoncepcyjne vines, były wymioty, bóle, obfite krwawienia i człowiek miał wyjęte z życiorysu prawie pół miesiąca, gdybym wiedziała wcześniej że tabletki mają aż tak korzystny wpływ na organizm to na pewno wcześniej bym po poszła do gina

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”