Oprogramowanie dla biznesu

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
PaulinaF

Re: Oprogramowanie dla biznesu

Post autor: PaulinaF » 20 kwie 2018 11:50

W niemal każdym biznesie przyda się system elektronicznego obiegu dokumentów :) To naprawdę przydatne rozwiązanie. Jednak od siebie dodam, że zastosowanie go w mojej firmie naprawdę bardzo się przydało :) Teraz mam dużo łatwiejszy dostęp do dokumentów, szybko i prosto mogę odnaleźć to czego szukam i spadły mi koszty operacyjne :)

Nati89

Post autor: Nati89 » 21 kwie 2018 00:58

W takim przypadku zachęcam do korzystania z dobrych systemów, systemy same wykonują wiele funkcji, pozwalają na bezpieczny przepływ danych i szybką komunikację między działami.

Inatka93

Post autor: Inatka93 » 21 kwie 2018 11:42

Ogólnie nie znam się za bardzo na biznesach, ale kilka dni temu zetknęłam się z reklamą jednego z oprogramowań i myślę, że mogę Wam o nim napisać . Jego właścicielem jest poznańska spółka Primesoft, a zwie się on V-Desk. Pokrótce, poprzez wprowadzanie elektronicznie dokumentów do obiegu na działach, pozwala przyśpieszyć ich pracę i zwiększyć efektywność. Uważam, że to ciekawa opcja, a wy?

Lopez

Post autor: Lopez » 27 kwie 2018 12:33

Nie znam za bardzo tych systemów ERP sugeruję się rankingiem systemów ERP. Wychodzi na to, że TETA ERP jest najlepsze.

ress

Post autor: ress » 30 kwie 2018 11:49

Warto się porządnie zastanowić i przeszukać internet w poszukiwaniu odpowiedniego oprogramowania. Jeśli ktoś prowadzi swój sklep, to polecam poczytać tekst na ten temat:
Jak wybrać odpowiednie oprogramowanie do sieci sklepów?
positiveretail.pl/wybrac-odpowiednie-oprogramowanie-sieci-sklepow

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 07 cze 2018 20:18

Jeżeli interesuje Was najnowsza technologia wykorzystywana w biznesie to powinna was zainteresować aplikacja mobilna od 3rstudio.com, która tworzy rzeczywistość rozszerzoną z naszych materiałów. Czy to na szkolenia czy reklama, dzieki tej aplikacji nasze materiały są lepiej czytelne i zapadają w pamięć.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 27 cze 2018 19:20

Nie da się ukryć, że dzisiaj technologia wyznacza kierunek rozwoju każdej branży. Jeśli jesteście odpowiedzialni za rozwój firm, to powinniście mieć to na uwadze. Osobiście polecam Wam zacząć korzystać z polskich technologii, takich jak te produkowane w Pollin. To da Wam fajny obraz tego, co można stworzyć, korzystając ze wsparcia rodzimych firm.

Inatka93

Post autor: Inatka93 » 29 cze 2018 14:51

Bardzo często zdarza się, że podstawowe oprogramowanie dla firm niestety nie wystarcza i trzeba wykorzystać systemy z kategorii SAP ERP, które będą w stanie umocnić działanie przedsiębiorstwa, jak i wyeliminować błędy, a także pozwolić na lepsze zarządzanie. Warto w takich momentach podjąć współpracę ze spółkami takimi jak Hicron. Dziesięcioletnie doświadczenie na rynku i lista kontrahentów mówi sama za siebie.

BratniaDusza

Post autor: BratniaDusza » 28 lip 2018 22:25

Apropo oprogramowań. Ja tutaj moze bardziej coś wspomnę na temat aplikacji mobilnych. Korzystacie może ? Ja korzystam z aplikacji spinker i jestem bardzo zadowolona. Dzieki nie podpisuje umowy na odległość ;)

Yerna

Post autor: Yerna » 16 sie 2018 14:22

Najlepiej jak sobie określisz na początku w jakim dziale ma te oprogramowanie dla firm funkcjonować i za co odpowiadać. Rozumiem, że ma zbierać informację o wszystkich ruchach w firmie, robić raporty i potem to analizować? Z bardziej znanych tego typu rozwiązań możesz wybrać coś na stronie connecto.pl tam mają zarówno systemy klasy ERP jak i DMS. Te dwa rozwiązania możesz ze sobą zintegrować, co już w ogóle sprawia, że system to prawdziwy kombajn.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”