Prezent dla brata na urodziny

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
nesnes

Re: Prezent dla brata na urodziny

Post autor: nesnes » 23 kwie 2018 12:10

sportowa kurtka na urodziny, jeśli o takiej marzy, to kupuj.

mamaantka

Post autor: mamaantka » 26 kwie 2018 11:11

Kurtka?? Tak średnio coś szalonego mu kup. My to z bratem takie tylko prezenty sobie kupujemy. Znamy się jak łysę konie.. Ja np. wiem jak brat chciał być w dzieciństwie supermenem... pamiętam, że raz ubrał się w ręcznik i skakał ze schodów, Myślał, że poleci ale sie nie udało. Dlatego spełniłam jego dziecińce marzenie i wykupiłam mu lot w lesznie w tunelu. tU Może polatać i bez kontuzji sie obejdzie jak za dzieciaka :P

kammii

Post autor: kammii » 28 kwie 2018 09:33

Dobry zegarek - Aztorin, Albert Riele. To świetne marki.

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 08 maja 2018 06:02

Moj brat niedlugo kończy 18 lat, poprosił mnie o pomoc w przygotowaniu przyjęcia. Znalazlam stronę partybox.pl
I tu znaleźliśmy wszystko co nam bedzie potrzebne od zaproszeń po czapeczki urodzinowe dla gości. Nawet tależyki i kubeczki można dostać z odpowiednim wzorem na taką okazję. Ta strona jest świetna i mam nadzieję że dzięki niej przyjęcie bedzie udane.

mamamagda

Post autor: mamamagda » 26 cze 2018 12:33

Szczęśliwi czasu nie liczą, ale elegancki zegarek mógłby być świetnym prezentem na urodziny. Klasyka, która nie wychodzi z mody. Możesz wygrawerować coś na takim zegarku i będzie to indywidualny prezent od serca, a przy okazji praktyczny. Łatwo dobrać zegarek do stylu brata, bo wybór jest zawsze spory.

kewlar

Post autor: kewlar » 03 lip 2018 20:20

Z prezentami dla faceta mam zawsze problem. Dla mnie idealny jest survival albo jazda szybkim samochodem na torze - tego się nie zapomni więc chyba facet, mający w sobie zawsze trochę szaleństwa i dziecka będzie mega zadowolony.

Wanda

Post autor: Wanda » 10 lip 2018 11:27

Moim zdaniem zawsze można kupić bon podarunkowy do sklepu, w którym brat lubi robić zakupy. Może to być księgarnia, sklep z ubraniami... Pomysłów jest na prawdę wiele.

nina_ky

Post autor: nina_ky » 11 lip 2018 11:35

Ja mojemu bratu kupuje motoryzacyjne gadżety. Może w Twoim przypadku również to się sprawdzi?

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 20 sie 2018 12:45

Dla brata to polecałabym jakis perfum jak np hugo boss unlimited tester, ten perfum jakim jest hugo boss unlimited tester Jest bardzo dobrym wyborem wśród innych perfumów. Hugo boss unlimited tester jest to perfum dzięki któremu na pewno będziesz mogła zaimponowac bratu wyszukanym prezentem :)

berekatka

Post autor: berekatka » 24 sie 2018 13:25

Wiecie co.. Powiem Wam, że jestem w szoku, czytając Wasze propozycje. Czasami mi się wydaję, że musiałabym tydzień pracować na to, co proponujecie! Nie chcę powiedzieć, że mamy żałować na swojego brata, ale że należy zachować jakiś zdrowy rozsądek. Ostatnim prezentem, jaki dostał mój brat ode mnie była kominiarka motocyklowa i był bardzo zadowolony. Naprawdę nie trzeba wydawać majątku, by kogoś uszczęśliwić!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”