Biuro rachunkowe - jakie oprogramowanie?

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
majaa862

Biuro rachunkowe - jakie oprogramowanie?

Post autor: majaa862 » 12 gru 2017 21:51

Jakie oprogramowanie wybrać do biura rachunkowego?

hannaa89

Re: Biuro rachunkowe - jakie oprogramowanie?

Post autor: hannaa89 » 18 gru 2017 15:33

A rynku jest kilak dobrych, profesjonalnych narzędzi księgowych. Świetne opinie ma choćby Sage Symfonia - oprogramowanie działa bez zarzutu, oferuje wszystkie niezbędne funkcje, także warto przetestować, można pobrać demo programu.

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 22 gru 2017 09:56

Z pewnością do biura przyda się również dobra niszczarka. Moja koleżanka za nim ostatnio kupiła swoją widziałam, że czytała taki artykuł bomi.pl/ranking-niszczarek-top-10-najlepszych-modeli-jaka-wybrac. Z tego co wiem to jest to wiele informacji na temat tego urządzenia oraz ranking najlepszych modeli. Może więc warto go przejrzeć i przed zakupem zorientować się, która opcja byłaby najlepsza.

Yerna

Post autor: Yerna » 22 sty 2018 14:16

Swoją drogą wszyscy patrzą też na koszta, więc sprawdź sobie ile za to zapłacisz i jakie będziesz mieć korzyści. Zresztą dobrze jest umówić się na spotkanie z taką firmą i dowiedzieć się o szczegółach oferty.

lana52

Post autor: lana52 » 30 sty 2018 22:11

Świetne oprogramowanie udostępnia wfirma.pl - może warto byłoby się nad nim zastanowić? Z tego co się orientuję, można je przetestować za darmo, więc dlaczego by go nie wypróbować? :-)

Azamag

Post autor: Azamag » 24 lut 2018 17:01

Dobrym programem ułatwiającym prace biura rachunkowego jest Invoice Digitizer. Znacznie przyspiesza wprowadzanie paragonów, faktur do naszego systemu, a przy tym eliminuje błędy jakie powstawały w wyniku ręcznego wpisywania danych. Dodatkowo dostęp do tych dokumentów możemy mieć w każdej chwili gdyż łatwo je wyszukać i jedną z opcji jest dostęp do nich online będąc w dowolnym miejscu. Dzięki temu programowi praca w biurze rachunkowym będzie odbywała się szybciej.

malla

Post autor: malla » 27 mar 2018 19:30

Ja nie korzystam z programów tylko z biura rachunkowego w Otwocku. Dla mnie jest to najlepsze rozwiązanie, tanie i co najważniejsze najwygodniejsze z jakich kiedykolwiek korzystałam Mają wysoko wykwalifikowaną kadrę. Kompleksowo zajmują się księgowością firmy. Jak do tej pory jestem zadowolona z jakości usług. Mam dostęp do dokumentacji przez 24 godziny na dobę.

Mimichaska

Post autor: Mimichaska » 03 kwie 2018 10:01

To już trzeba poczytać o konkretnych systemach pod takie usługi, na pewno jest sporo propozycji w tym temacie :) U nas w firmie korzystamy z usprawnień od Nav24. Proponują sporo sprawdzonych systemów biurowych i także systemy ERP dla średnich i mniejszych firm, przedsiębiorstw. Warto poczytać o ich całej ofercie.

izabela44

Post autor: izabela44 » 13 kwie 2018 12:01

Tutaj szukaj sage.com.pl. Z tego co wiem to mają szeroki wybór jeśli chodzi o oprogramowanie dla biur rachunkowych, księgowości itp. Myślę, że bez problemu znajdziesz coś dla siebie. A w razie wątpliwości zawsze można się z nimi skontaktować. Z pewnością coś doradzą.

vikav

Post autor: vikav » 17 lip 2018 21:16

Funkcjonalne oprogramowanie do biur rachunkowych to intaxo - oferta dla biur rachunkowych. Dodatkowo może ono służyć jako promocja biura rachunkowego i pomóc zdobyć nowych klientów.
Oprogramowanie umożliwia nieodpłatne udostępnienie oprogramowania do fakturowania dla klientów biura. Pozwala to zaoszczędzić czas i mieć bieżący podgląd w dokumenty klientów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”