Jaka księgowość?

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
SzalonaMama

Re: Jaka księgowość?

Post autor: SzalonaMama » 13 cze 2018 19:37

W każdej firmie znajduje się ksiegowość i tego się nie zniweluje :) jedynie mozna pozbyć sie błędów w rozliczeniach itp poprzez audyt. Dzieki pracy audytorów, wyeliminujesz błędy oraz zoptymalizujesz pracę ksiegowych :)

narcyzja

Post autor: narcyzja » 13 cze 2018 20:30

Jeżeli szukasz wciąż ksiegowości to polecałabym Ci wybór biura rachunkowego takiego jak to podatkomat. Jest to o dużo lepsze rozwiazanie, wszystko załatwiasz online lub telefonicznie, faktury wysyłasz mailem i nie musisz jeździć do 14dnia każdego miesiaca z papierami. Kontrole w takim biurze również przebiegają bez zarzutów.

ilonacz

Post autor: ilonacz » 21 cze 2018 16:36

Najlepszym rozwiązaniem jest wg mnie biuro rachunkowe. Nas obsługuje Capital Audyt, sprawdza się to super. Są solidni, rzetelni, pilnują terminów - wszystko chodzi jak w zegarku, a przy tym możemy liczyć na ich stałe wsparcie i pomoc, kiedy potrzebujemy specjalistycznej wiedzy :)

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 30 cze 2018 12:24

mi się super współpracuję z Gamą Grabowskich, zawsze wyliczenia są na czas, jak mam jakieś pytania to mi pomagają i doradzają :)

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 01 lip 2018 12:44

Weźcie pod uwagę to, że w kwestiach rachunkowych nie ma miejsca na błędy. Właśnie dlatego powinniście podejść do tematu na poważnie i wybrac takie biuro rachunkowe, które najlepiej zadba o Wasze finanse. Z doświadczenia Wam powiem, że jeśli za rozliczenia bierze się grupa księgowych, to zawsze możecie oczekiwać lepszych efektów.

evelajna

Post autor: evelajna » 09 lip 2018 13:14

Opcji jak widać jest kilka :) Ja jestem jednak tradycjonalistką w tej kwestii i stawiam od kilku lat na współpracę z dobrym biurem rachunkowym. Jeśli jesteście z Gliwic, Sosnowca czy Katowic to polecam biuro doradztwa podatkowego Kasprzyk i Niziołek. Działają na rynku już ponad 20 lat, mają duże doświadczenie i ogromną wiedzę. Poza księgowością oferują też usługi związane z kadrami czy zakładaniem firmy od podstaw.

Suzana

Post autor: Suzana » 10 lip 2018 10:13

według mnie najlepiej jest zatrudnić biuro rachunkowe bo zajmuje się większą ilością rzeczy niż zwykła księgowa, ja współpracę z GAMĄ Grabowskich i jestem zadowolona

elabarbara

Post autor: elabarbara » 23 lip 2018 09:59

Jestem przekonana, że większość z nas może wskazać na dobre biuro, które to zajmuje się obsługą księgowości. Ja najpewniej polecałabym zapoznać się z ofertą księgowości w Gdańsku MG Finanse oferują kompleksową obsługę księgową i podatkową. Współpracują zarówno z dużymi jak i małymi firmami, pomagając im w spełnianiu wymogów rachunkowych oraz podatkowych.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 16 sie 2018 20:08

Księgowością w mojej firmie zajmują się specjaliści z Akro. Z ich strony mogę liczyć na obsługę ksiąg rachunkowych, przychodów i rozchodów, ale również pełną obsługę płac, czy deklaracji podatkowych ZUS. Zdecydowanie warto było postawić na tych profesjonalistów, bez nich moja firma z pewnością by sobie nie poradziła. Samodzielna księgowość to bardzo trudna sprawa.

magda.konik

Post autor: magda.konik » 29 sie 2018 17:33

Dla nas także usługi księgowe świadczy zewnętrzne biuro rachunkowe i wg mnie świetnie się sprawdza taki model współpracy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”