Materiały budowlane

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
ewelline

Materiały budowlane

Post autor: ewelline » 29 maja 2018 22:36

Hej kobitki. Znacie się może trochę na budowlance? Wiecie może, czy taki kątownik stalowy sprawdzi się w przypadku wznoszenia niewielkich konstrukcji typu ścianki działowe?

gosh

Re: Materiały budowlane

Post autor: gosh » 30 maja 2018 09:49

Na pewno :) możesz zapytać jeszcze o to w sklepie.

ela677

Post autor: ela677 » 30 maja 2018 12:45

Nie wiem, czy akurat na ścianki działowe będzie przydatny, ale na pewno do budowy, stal jest niezbędna. Sama mam zamiar rozbudowywać budynki firmowe i muszę rozejrzeć się za dostawcą stali. Doradzono i, by cięcie blach zlecać od razu firmie, w której kupię, bo wychodzi to taniej. Znalazłam i widzę, że mają duży wybór stali nierdzewnej a do tego cięcie wodą i gięcie blach.

lana52

Post autor: lana52 » 04 cze 2018 22:37

Z uwagi na to, że w niedługim czasie chciałabym zdecydować się na budowę domu, polecane przez Was sklepy internetowe na pewno okażą mi się pomocne. Zastanawiam się tylko, czy podczas budowy nie skorzystać z nadzoru inwestorskiego oferowanego przez firmę, które mógłby nadzorować poprawność wykonywanych prac.

Chylon

Post autor: Chylon » 08 cze 2018 21:29

Postawiliśmy na ofertę Ambit, co z czasem okazało się wyborem doskonałym! Dom powinien służyć jak najdłużej, a co najważniejsze prezentować się jak najlepiej, dlatego zakup materiałów o jak najwyższej jakości ma tutaj gigantyczne znaczenie. Postanowiliśmy zakupić materiały od Ambit, gdyż na nich opiera się dom znajomego, który sam polecił nam ich ofertę. :)

klara1

Post autor: klara1 » 20 cze 2018 12:58

Każdy do potrzebuje mieć bardzo dobrze zrobioną drogę, tak by żaden samochód nie był poszkodowany dziurami. Osobiście nie polecam kostki brukowej, sprawdzi się tutaj zwykła droga asfaltowa, asfalt zawsze możecie zamówić.

olkak

Post autor: olkak » 25 cze 2018 19:36

Jeśli chodzi o maszyny budowlane to najlepiej zdać się na specjalistyczne firmy, które się tym zajmują. Wynajem sprzętu budowlanego to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Awatar użytkownika
kraszeks

Post autor: kraszeks » 16 lip 2018 12:41

Wszelkie kątowniki i inne elementy z giętej blachy, czy metali można wykonać za pomocą technologii CNC, która znacznie usprawnia wykonywanie powtarzalnych precyzyjnych materiałów. W firmie gieciewalcowanie, gdzie duży nacisk kładzie się na automatyzację i komputeryzację procesów, co ma wpływ na krótki czas oczekiwania na zamówienie i płynność produkcji, co ma znaczenie w budowlance - nikt nie lubi długo czekać na materiały potrzebne na budowę.

Mannia

Post autor: Mannia » 23 lip 2018 15:48

Przy budowaniu mojego domu zdecydowaliśmy się oprzeć na materiałach budowlanych z oferty Skandpol. Pustaki, rynny a przede wszystkim okna PCV wywołały na mnie ogromne wrażenie. Zdecydowaliśmy się na taki wybór, gdyż nikt nie dysponował lepszą ofertą, w wyższej jakości i po tak konkurencyjnej cenie. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”