Szybka podróż do Wrocławia

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
leina

Szybka podróż do Wrocławia

Post autor: leina » 30 sie 2018 11:28

Potrzebuję się dostać szybko do Wrocławia, jaki środek transportu polecacie? Wstępnie myślałam o pociągu, dobry pomysł?

wica

Re: Szybka podróż do Wrocławia

Post autor: wica » 03 wrz 2018 12:06

Pomysł z pociągiem uważam za dobry, jechałam niedawno pendolino na trasie Warszawa Wrocław i powiem że całkiem miło wspominam tą podróż, na pewno jest to najszybszy i najwygodniejszy sposób transportu jaki znam zwłaszcza jeśli chodzi o tą trasę

kierka

Post autor: kierka » 20 wrz 2018 20:54

też sobie tak poczytuje ostatnio o Wrocławiu i coraz bardziej mnie to miasto intryguje. Chyba też poszukam jakiegoś połączenia zabiore męża i ruszymy na poszukiwanie krasnali i wodne szaleństwa. Oczywiście nie zapominam o słynnej panoramie Wrocławia ;O

berekatka

Post autor: berekatka » 18 paź 2018 14:33

My jakiś czas temu też jechaliśmy większą grupą do Wrocławia i zdecydowaliśmy się na wynajem busa. Zdecydowanie było warto. Pchać się na drugi koniec kraju nie było większego sensu, cenimy sobie wygodę i swobodę, dlatego też podróż takim wynajętym busem była najlepszym rozwiązaniem. Nie było żadnego problemu z planowaniem przerw czy też lekką modyfikacją trasy. Cena również okazała się bardzo atrakcyjna.

łucja99

Post autor: łucja99 » 24 paź 2018 11:30

Oh, ja uważam, że szkoda tak na szybko jechać.
Możesz zwiedzić piękne szlaki, ładne kamienice i pyszne restauracje, które witają swoich gości na każdym rogu. Wejdźcie sobie na internet i sprawdźcie co we Wrocławiu jest wartego do zobaczenia, do zwiedzenia. Osobiście uważa, że Wrocław na szybko nie ma sensu, to jest zbyt piękne miasto, na zwiedzanie po łebkach :)

zofialipska

Post autor: zofialipska » 07 lis 2018 09:18

Byłam we Wrocławiu przed wakacjami, zwiedzałam na własną rękę ale byłam tak krótko, że na pewno tam wrócę. Natomiast niedawno z mężem wróciliśmy z Krakowa - nie wiem czy byliście, a to też piękne miasto. Zwłaszcza jak odkrywa sie je z przemiłym przewodnikiem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”