Samochód dla kobiety - gdzie szukać?

Biznesmamy rozmawiają o biznesie.
DominikaD32

Samochód dla kobiety - gdzie szukać?

Post autor: DominikaD32 » 21 wrz 2018 11:24

Hej mamusie :)
Szukam dla siebie nowego auta i chciałbym Was zapytać czym same jeździcie? Zależy mi na niedużym samochodzie, który będzie mi się dobrze jeździło i parkowało po mieście. Do tego wolałabym aby jednak było to auto nowe bądź lekko używane bo później serwisy i naprawy bywają bardzo kosztowne. Pozdrawiam

Szymonka

Re: Samochód dla kobiety - gdzie szukać?

Post autor: Szymonka » 21 wrz 2018 11:47

Jak już masz się decydować to na Twoim miejscu wolałabym wziąć ten samochód w leasing niż szukać gdzieś kredytu. Ofert na takie samochody masz naprawde dużo i jest w czym wybierać. Szalenie podobają mi się MINI które widziałam w Bawaria Motors MINI http://www.bawariamotors.mini.com.pl/pl_PL/home.html . Tam też maja dobrą ofertę leasingową.

FionkaM22

Post autor: FionkaM22 » 23 wrz 2018 11:38

Bardzo dobrą ofertę zarówno aut nowych i używanych ma salon HondaPlaza, który mogę Ci polecić z własnego doświadczenia ponieważ sama kupowałam u nich z mężem Hondę Jazz i zarówno względem obsługi, oferty oraz warunków zakupu (kredytu, czy leasingu) nie mają sobie równych. Można również liczyć na duże wsparcie profesjonalnej oraz uczciwej obsługi, która stara się jak najlepiej doradzić.

annastars

Post autor: annastars » 25 wrz 2018 23:45

Jeśli preferujecie nieduże auta to może Mini Cooper? Stają się teraz w Polsce dość modne i muszę przyznać, że choć z początku wizualnie mnie nie przekonywały, po obejrzeniu kilku różnych modeli w krakowskim salonie http://www.mcars.mini.com.pl/pl_PL/home.html zmieniłam zdanie. Pięciodrzwiowy mini zwłaszcza mi się spodobał, nie prezentuje się właśnie już tak "mini", normalne auto ani za małe ani zbyt duże.Pozytywnie zaskoczyły mnie też parametry techniczne tych samochodów, nowoczesne rozwiązania.

otylia

Post autor: otylia » 26 wrz 2018 15:19

Auto dla kobiety powinno być dopasowane do jej potrzeb i preferencji. Sama miałam z tym problem. Dopiero po długim zastanawianiu się podjęłam decyzję o konkretnym zakupie i nie żałuję. Drugą sprawą jaka spędzała mi sen z powiek była myśl o ewentualnej awarii, która może przytrafić mi sie na drodze. No i niestety wykrakałam. Stało się i konieczna była pomoc na drodze szybkiego ruchu. W internecie znalazłam wulkanizacja sosnowiec. Przyjechali i pomogli. Warto mieć namiary.

dwidera

Post autor: dwidera » 27 wrz 2018 10:49

Przed kupnem warto odwiedzić warsztat by jakiś fachowiec zajrzał "pod maskę". Mam taki zaprzyjaźniony warsztat Turbo http://turbo-charger.pl/ :)

TolaM

Post autor: TolaM » 03 paź 2018 13:11

Ja również wybrałabym na twoim miejscu coś z japońskich samochodów, które mój mąż najbardziej sobie ceni od lat i rzeczywiście są one mało awaryjne. Patrząc teraz to postawiłabym na Yaris bądź tak jak pisze jedna z poprzedniczek na Honda Jazz. Bardzo zgrabne auta, przestronne i wygodne w prowadzeniu. Kilka razy jeździłam Jazz i bardzo przypadła mi do gustu. Dlatego przy zmianie auta raczej również postawię właśnie na nią.

KarolinkaaW

Post autor: KarolinkaaW » 23 paź 2018 11:39

Również wydaje mi się, że jest to jedna z lepszych opcji jeżeli chodzi o wygodę oraz przyjemność z jazdy. Może właśnie najpierw zajrzyj na stronę salonu HondaPlaza oraz ich kanał na Youtube, gdzie trochę więcej dowiesz się na temat oferowanych przez nich aut i wtedy już z konkretnymi pytaniami i wiedzą możesz udać się do salonu sprawdzić je na jeździe próbnej oraz ponegocjować przystępne warunki zakupu.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 23 paź 2018 13:35

Jak szukacie samochodu to polecam salon Bawaria Motors BMW w Jankach. Bardzo miła i pomocna obsługa. Nie próbują nabijać w butelkę, ale rozmawiają konkretnie o oczekiwaniach klienta. Ja akurat miałam jazdę próbną BMW. Bardzo fajne auto. Idealne rozwiązanie dla rodzin. Zarówno do miasta, jak i wspólne wyjazdy.

Awatar użytkownika
Martuszka88

Post autor: Martuszka88 » 23 paź 2018 14:05

To że samochód jest używany nie oznacza, że będzie wymagał częstych napraw. Tego nie przewidzisz, bo w każdym samochodzie zdarzają się awarie tak samo w nowym jak i używanym. Jak moi rodzice pół roku po zakupie nowego samochodu dowiedzieli się ile będzie kosztować naprawa awarii, która się tak szybko wydarzyła to sama przekonałam się, że nie ma co przepłacać. Można zapłacić o wiele mniej za używany samochód w dobrym stanie, a za kilka lat kupić zupełnie inne auto znów używane. Oczywiście może jest większe prawdopodobieństwo usterek w używanych niż w nowych, ale w żadnym przypadku nie ma gwarancji tak naprawdę. Ja mam samochód używany z komisu http://autokomisbielany.pl/ i od 5 lat nie było poważnej awarii do naprawy, która by kosztowała miliony monet.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”