Jak reklamować gabinet kosmetyczny

…czyli jak wypromować swój biznes.
ragerian87
Kontakt:

Re: Jak reklamować gabinet kosmetyczny

Post autor: ragerian87 » 10 sie 2015 16:30

niezłe pomysły macie !
http://www.oceniaj.org/imprumut-online

Coldi

Post autor: Coldi » 11 sie 2015 17:32

Myślę, że najlepszą reklama jest dobre wysposażenie salonów kosmetycznych, ponnieważ zadowolone klientki na pewno polecą salon innym swoim koleżanką. A tak po za tym potęga jest Facebook

Blookes

Post autor: Blookes » 13 sie 2015 09:24

Ja np stosowałem takie coś jak displaye reklamowe polecam. Według mnie jest to dobra forma reklamy, sam stosowałem taką metodę i muszę powiedzieć że przynosiła zyski :)

rutkowskamonika

Post autor: rutkowskamonika » 29 sie 2015 22:24

To dobra reklama, bo rzuca się w oczy. Ja nie mam aż tyle kasy więc wymyśliłam, że zamówię sobie smycze reklamowe z logo i adresem. Rozdaję je klientkom mówiąc, żeby dawały koleżankom z informacją, że to dobry gabinet.Czasem przychodzą nowe klientki ze smyczami.
Obrazek

Vanessa123

Post autor: Vanessa123 » 30 sie 2015 13:01

Dobrze byłoby zrobić jakieś promocje video, które pokazuje waszą pracę, zabiegi i tak dalej. Krótki filmik, 3 minuty i wrzucić do sieci. Jak będzie profesjonalnie stworzone to jest szansa na sukces.

tritimi

Post autor: tritimi » 02 wrz 2015 14:19

Dokładnie tak, promocyjne wideo jest w cenie dzisiaj. Gabinet kosmetyczny można świetnie pokazać na materiale wideo.

gagatka

Post autor: gagatka » 02 wrz 2015 14:57

Promocyjne wideo? A gdzie miałoby być wyświetlane?

karolinka
Kontakt:

Post autor: karolinka » 06 wrz 2015 19:28

Ja myślę, że najlepszą reklamą dla Twojego gabinetu będą Twoje umiejętności i jakość usług jakie będziesz proponować swoim klientkom. W tym temacie najlepszą reklamą jest poczta pantoflowa. Dla tego tak ważna jakość. Skorzystaj z możliwości kursów dla kosmetyczek, poszerz swoje usługi a zobaczysz, że klientki zaczną przychodzić same. Najgorsze jest stanie w miejscu i brak rozwoju.

Sunsin

Post autor: Sunsin » 12 wrz 2015 20:04

Bardzo dobrze przy promocji jakiś biznesów, które działają na określonym terenie jest content marketing. Osobiście swego czasu dość sporo czytałem na ten temat INB Digital to firma, o której dużo pozytywnego się pisze w sieci jako o wykonawcy tego typu usług. Zresztą odsyłam zainteresowanych - inb-digital.pl. Na pewno warto zastanowić się i spróbować, efekty mogą być na pewno dużo lepsze niż oklepane pozycjonowanie.

raczkowa

Post autor: raczkowa » 15 paź 2015 15:19

Pomysł z filmem jest zabawny, bo samo jego nagranie pewnie trochę kosztuje nie wspominając już o emisji... Na szczęście to tylko propozycja ;-). Ze swojej strony mogę co najwyżej polecić pomyślenie o wprowadzeniu np. programu lojalnościowego. Z tego co zauważyłam to marketing lojalnościowy cieszy się dużą popularnością ze względu na to, że Polacy lubią oszczędzać, a to jest jedna z możliwości. Cały pomysł ma dwie zalety: pierwsza nowy klient wróci bo będzie wiedział, że dostanie coś ekstra, druga obecny klient poczuje się doceniony. Lepiej być nie może ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”