Baner - dobry pomysł?

…czyli jak wypromować swój biznes.
aleksandermateusz

Re: Baner - dobry pomysł?

Post autor: aleksandermateusz » 17 sie 2016 12:15

Teraz najlepiej inwestować w działania internetowe. Przy niewielkim budżecie można uzyskać fajne efekty. W dodatku nie trzeba od razu zatrudniać jakiejś firmy zewnętrznej, która miałaby się zająć naszą promocją w internecie. Poczytaj trochę na ten temat i zobaczysz, że to całkiem łatwe. Mowa oczywiście o lokalnym działaniu.

czason

Post autor: czason » 24 sie 2016 15:21

Według mnie baner reklamowy to bardzo dobry pomysł.
Zobaczmy np. na poniższe banery:
Obrazek Obrazek Obrazek

Dzięki takiej formie reklamy możemy się w łatwy sposób zapoznać z marką i ofertą. Poza tym jesteśmy bardziej widoczni.

tomek736

Post autor: tomek736 » 26 sie 2016 14:22

Wydaje mi sie ze każda forma reklamy jest dobrym pomysłem banery jak najbardziej tez tym bardziej jesli możesz umieści baner w jakimś strategicznie dobrym miejscu i nie musisz za nie miesięcznie płacić. Z mojego doświadczenia mogę ci powiedzieć ze reklamy które wyświetlają telebimy reklamowe tez sa dobrym rozwianiem ponieważ przyciągają uwagę i telebimy zazwyczaj stoją w dobrych punktach. Pozdrawiam.

michalina84

Post autor: michalina84 » 12 wrz 2016 15:24

Są różnego rodzaju pomysły na dobry marketing. Najlepiej jest oczywiście zacząć od internetu. W dzisiejszych czasach jest to wręcz niezbędne. Pozycjonowanie daje bardzo dobre wyniki. Jednak warto również postawić na reklamę innego typu. Świetnym rozwiązaniem jest branie udziału w różnego rodzaju targach i eventach. Jeśli ma się przygotowane stoisko to super bo to podstawa, ale teraz wszyscy mają bardzo podobne stoiska i żeby się wyróżnić należy być bardziej oryginalnym. Świetne są np. kontenery ekspozycyjne. Są bardzo oryginalnym pomysłem na przedstawienie oferty swojej firmy i na pewno zainteresują potencjalnych klientów. Tego typu kontenery można wyposażyć w wiele funkcji dzięki czemu można nawet na placu w centrum dużego miasta mieć dostęp do internetu, telebimów i wielu innych niezbędnych akcesoriów.

zosia

Post autor: zosia » 29 lis 2016 00:52

Banery są potrzebne szczególnie, jak prowadzi się biznes stacjonarnie. Moim zdaniem najważniejsza jest mimo wszystko reklama w sieci, poza tym w przypadku sklepu warto spróbować wdrożyć powiadomienia sms. .

hiphop12

Post autor: hiphop12 » 25 sty 2018 21:37

Oczywiście, że dobry! Ja wychodzę z założenia, że tradycyjne pomysły na promocję i reklamę są dużo lepsze od tych nowych, nie wiadomo jakich. Najlepiej, aby banner promujący firmę zawisł w centrum miasta a do tego był porządnie widoczny w nocy. Mówię o tym z własnego doświadczenia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”