Ciekawa forma reklamy

…czyli jak wypromować swój biznes.
Szawik

Ciekawa forma reklamy

Post autor: Szawik » 14 wrz 2016 15:12

Witajcie. Planuje nad rozreklamowaniem swojej firmy w jakiś ciekawszy sposób. Wszelakie ulotki na ten moment już mi się znudziły. Ostatnio znalazłam coś takiego: vizer.pl/oferta/litery-przestrzenne - co o tym myślicie? Może macie jakieś propozycje? Pozdrawiam :)

zosia

Re: Ciekawa forma reklamy

Post autor: zosia » 14 wrz 2016 22:04

Warto dbać o identyfikację wizualną, moim zdaniem litery przestrzenne to dobre rozwiązanie. Oczywiście trudno pominąć reklamę internetową. Obowiązkowo trzeba być obecnym w mediach społecznościowych oraz na portalach ogłoszeniowych. Gdy prowadzicie firmę związaną z branżą budowlaną, warto dodać ją do katalogu, dzięki temu stanie się bardziej rozpoznawalna.

bukowskaa

Post autor: bukowskaa » 29 sty 2017 21:42

Reklama internetowa jest najskuteczniejsza, także wydaje mi się, że należy inwestować głównie w taką formę promocji. Poza tym należy zadbać o poprawną komunikację z klientem. Można przetestować sobie platformę do wysyłki powiadomień sms, to dobre rozwiązanie, które daje bardzo dużo możliwości. System można obsługiwać na pośrednictwem urządzeń przenośnych.

awokados
Kontakt:

Post autor: awokados » 02 lut 2017 11:49

Gadżety reklamowe np takie długopisy są bardzo skutecznym środkiem reklamy i dobrze się też sprawdzają jako uzupełnienie reklamy w mediach

banerowa

Post autor: banerowa » 26 sty 2018 11:22

Mnie bardzo pomogły parasole gastronomiczne. Moja kawiarnia zyskała większą liczbę klientów i jest rozpoznawalna w całym mieście :)

karolinka
Kontakt:

Post autor: karolinka » 08 mar 2018 14:22

Ja polecam taki pomysł jak wysyłka kartek okolicznościowych do klientów. Jeśli w esklepie posiadamy ich dane można to wykorzystać jako budowanie wizerunku marki, można takie kartki wydrukować i nawet spersonalizować. Myślę, ze to bardzo ciekawa forma reklamy.

Krakowianka

Post autor: Krakowianka » 09 mar 2018 13:11

Dla mnie było tzw. "gumowe ucho", czyli jedna pani drugiej pani. Jedna tylko sprawa: zawód należy wykonywać rzetelnie i uczciwie. Jeden poślizg niszczy na długo wszystko. Lepiej mniej, aniżeli zajawka, że jest się dobrym, bo to krótko działa. aaaaaaa zawsze trzeba rozmawiać z ludźmi i wyciągać z tego wnioski na przyszłość....i to się nazywa potem doświadczenie..Pozdrawiam :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”