Reklamy ulotkami

…czyli jak wypromować swój biznes.
monikabert90

Re: Reklamy ulotkami

Post autor: monikabert90 » 16 wrz 2017 08:17

Mimo, że internet daje nam obecnie nieograniczone możliwości reklamy, warto moim zdaniem zainwestować również w ulotki, zwłaszcza w przypadku restauracji. Można wtedy na przykład zamieścić na nich najważniejsze informacje jak godziny otwarcia i część menu - wtedy istnieje większe prawdopodobieństwo, że klient nie wyrzuci takiej ulotki do kosza, tylko np. przyczepi sobie na lodówkę :) A na samym wydruku możesz zaoszczędzić decydując się na wydruk w drukarni internetowej. Mają niskie ceny i szybki czas realizacji, więc nie będzie trzeba długo czekać za zamówionymi materiałami ;)

sabina38

Post autor: sabina38 » 26 mar 2018 16:56

Też mi się wydaje, że ulotki to dobra forma promocji, tylko ją trzeba odpowiednio "ugryźć" :) U mojej mamy w firmie super się sprawdzają, więc wiem, że to mit, że ulotek nikt nie bierze. Jeśli ulotka jest równocześnie np. kodem promocyjnym albo rabatem, to ludzie schowają :) Moja mama zamawia ulotki w drukarni internetowej Labcreation, tam jej projektują i od razu realizują projekt.

bella91

Post autor: bella91 » 27 kwie 2018 11:12

Ja jestem zdania, że ulotki to nadal bardzo dobra forma reklamy, ktora pozwala trafic do osób które na co dzień nie mają styczności z internetem. Ulotki wysokiej jakości i w dbrych cenach możesz zamówić na jkbprint.pl Z tego co widziałam firma cieszy się bardzo dobrą ofertą.

noelle

Post autor: noelle » 14 cze 2018 13:42

Nie jestem taka pewna, czy to najlepsza forma reklamy. Ludzie najczęściej wyrzucają papierki, które dostają na ulicy, nawet na nie nie zerkając. Fakt, to wciąż jakaś forma reklamy, ale chyba zależy nam na faktycznym docieraniu do klientów niż na wynikach, ile osób wzięło te ulotki? Wg mnie plakaty czy billboardy są bezpieczniejsze, a jak chcemy, by klienci nosili przy sobie coś, co pozwala na szybki kontakt z naszą firmą, postawiłabym na gadżety, reklamówki i inne takie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”