Reklama w e-biznesie

…czyli jak wypromować swój biznes.
Marysia2131

Re: Reklama w e-biznesie

Post autor: Marysia2131 » 12 mar 2018 09:19

Dobrym sposobem na reklamę w e-biznesie jest dodanie do swojej strategi marketingowej opcji remarketingowych. Możemy to robić zarówno Faceboku jak i przez Adwordsy. Jest to coraz częściej używany sposób na podniesienie sprzedaży.

berekatka

Post autor: berekatka » 21 mar 2018 16:04

Dobrze jest też wykorzystywać media społecznościowe. Jednym z najpopularniejszych miejsc, gdzie można się dobrze promować, jest facebook. Warto więc przeczytać na fabrykamarketingu.pl/deweloper-na-facebooku-naturalnie-ze-tak, co możemy zrobić na swoim profilu i jakie korzyści to może przynieść dla naszego biznesu. Nie ma co ukrywać - sporo biznesów bez facebooka nie miałaby racji bytu.

lana52

Post autor: lana52 » 25 mar 2018 21:13

Reklama w sieci jest bardzo trudna - bardziej, niż było to jeszcze kilka lat temu. Teraz, chcąc dotrzeć do klienta, warto skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy. Niestety, dziś, klienci stali się o wiele bardziej świadomi (chcąc zachęcić ich do zakupu trzeba się bardzo postarać).

Mumia

Post autor: Mumia » 16 maja 2018 17:59

A moim zdaniem im bardziej oryginalna reklama tym lepiej. Na przykład świetnie sie sprawdzają takie praktyczne gadżety - przyciągają też wzrok no i są użyteczne więc nie lądują w kącie

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 17 maja 2018 11:48

Na pewno w ramach promocji czy też w kwestiach sprzedażowych przydają się wszelkie kontakty. A ja właśnie dowiedziałam się, że firma Target Media zawiera bogatą bazę firm i przedsiębiorców, która cały czas jest na bieżąco aktualizacja. Jeżeli szukacie klientów biznesowych i chcecie zdobyć do nich kontakt to jest to idealne miejsce. Sama planuję skorzystać z ich oferty, dzięki temu moja praca będzie o wiele efektywniejsza i może uda mi się nawiązać nawet z kimś dobrą współpracę.

zdetka

Post autor: zdetka » 17 maja 2018 17:54

Nie wiem czy też zauważyliście, ale obecnie wiele firm decyduje się na stworzenie swoich własnych aplikacji. Uważam, że jest to świetne rozwiązanie, ponieważ wiele z nas jest obecnie mobilnych. Niemniej jednak ważną kwestią jest także odpowiednia promocja takich aplikacji.

ewelina546

Post autor: ewelina546 » 22 maja 2018 16:48

Coraz więcej firm decyduje się na storytelling. Pozwala to na zbudowaniu spójnej, mocnej marki która będzie charakterystyczna na rynku. Wtedy o wiele łatwiej zaistnieć i się przebić.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”