Ceneo - opinie

…czyli jak wypromować swój biznes.
Awatar użytkownika
werkam29
Kontakt:

Ceneo - opinie

Post autor: werkam29 » 29 wrz 2010 19:15

Witajcie biznesmamy :)

Zastanawiam się nad przystąpieniem do porównywarki Ceneo. To by była pierwsza integracja z tego typu portalem. Jakie są Wasze doświadczenia i opinie. Wiem, że im bardziej znana i popularna marka tym lepiej. Ja właśnie mam mniej znane marki w Polsce i po nazwie nie ma z czym porównywać. Ale zawsze to jakaś forma promocji sklepu. Jestem ciekawa też jaki wychodzi średni m-czny koszt tego. Czy można przeznaczyć jakąś kwotę i jej nie przekroczyć, czy nagle na koniec m-ca dostaję rachunek obezwładniający? Będę wdzięczna za wszelkie sugestie.

Werka

curly
Kontakt:

Re: Ceneo - opinie

Post autor: curly » 30 wrz 2010 17:28

Tu na forum już jest ten temat mocno obgadany ale samodzielnie musisz go poszukać, bo z moją pamięcią .... ;)
Ja płacę dużo ale bardzo dużo mam dzięki temu klientów ;) Polecam czterema kończynami!!!

Awatar użytkownika
werkam29
Kontakt:

Post autor: werkam29 » 01 paź 2010 11:09

Dzięki za odpowiedź. Wypełniłam u nich formularz i czekam na odzew. A możesz mi powiedzieć czy można u nich zaplanować jakąś kwotę odgórnie? Tak jak np w adwords wpłacam ile chcę i jak się wyczerpie sumka to reklama się nie wyświetla. Czy jest tak, że do momentu aż nie dostaniesz faktury to nie wiesz ile Cię to kosztuje.

Czytałam też tu na forum :)

Pozdrawiam,
Werka

curly
Kontakt:

Post autor: curly » 01 paź 2010 11:51

Różnie, zależy od porównywarki - ja mam teraz radar i nokaut - płacę z góry określoną kwotę ale to nie takie proste, bo reklama się jeszcze jakiś czas wyświetla i mam konto na minusie. Czyli jeśli ponownie wpłacę kwotę to saldo zostaje wyrównane. Ale zamotałam: wpłacam 100zł, potem 100 się wyczerpuje, porównywarka dalej działa, saldo robi się -15zł, wpłacam znowu 100zł, saldo mam 85zł (100 minus zaległe 15). Ale kampanię można zaplanować indywidualnie i po wyczerpaniu kwoty wyłączyć system. Ponadto przed wyczerpaniem się wpłaconej kwoty dostajesz e-mail "środków starczy jeszcze na np.5 dni, zasil konto" lub możesz sprawdzić w panelu klienta w dowolnej chwili ile masz kasy. Ustawiasz też kwotę za kliknięcie, więc podobnie jak w adwords możesz panować nad kampanią - w kazdej porównywarce inaczej.

Awatar użytkownika
werkam29
Kontakt:

Post autor: werkam29 » 04 paź 2010 10:35

Curly, bardzo ale to bardzo Ci dziękuję za wyjaśnienie :)

Werka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”