Prezent dla klienta biznesowego

…czyli jak wypromować swój biznes.
Awatar użytkownika
kier
Kontakt:

Prezent dla klienta biznesowego

Post autor: kier » 10 sty 2018 13:33

Dziewczyny szykuje mi się imprza firmowa. I najważniejszym klientom chcielibyśmy podarować jakieś gadzety. Macie pomysły na to co mogłoby to być?
Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą.

Awatar użytkownika
tamirka
Kontakt:

Re: Prezent dla klienta biznesowego

Post autor: tamirka » 11 sty 2018 06:32

kier pisze:
10 sty 2018 13:33
Dziewczyny szykuje mi się imprza firmowa. I najważniejszym klientom chcielibyśmy podarować jakieś gadzety. Macie pomysły na to co mogłoby to być?
Najlepiej byłoby jakbyś napisała jakiego charakteru maja byc te gadżety. I ile mniej wiecej planujecie przeznaczyć na to pieniędzy. Łatwiej bedzie Wam doradzić w sprawie tego co podarować.

Przy mniejszych funduszach może byc to jakies eleganckie pióro albo kalendarz firmowy.

W przypadku większych funduszy warto byłoby zastanowić się nad jakims koszem prezentowym -- z lepszymi smakołykami czy z alkoholem.
Odkryłem, że całkiem dobrą strategią, gdy ktoś pyta mnie, czy jestem ateistą, jest uświadomić mu, że on również jest ateistą, wszak nie wierzy w Zeusa, Apollona, Amona Ra, Mitrę, Baala, Thora, Wotana, Złotego Cielca ani w Latającego Potwora Spaghetti. Ja po prostu poszedłem o jednego Boga dalej.

Uleczka

Re: Prezent dla klienta biznesowego

Post autor: Uleczka » 31 lip 2018 12:52

Zgodzę się z autorką poprzedniego postu. Pióro wieczne będzie OK :)
Marek oferujących takie gadżety jest wiele. Może pióra Cerruti są mniej znane niż Parker itp, ale też warta uwagi. Tym bardziej, że z tego co czytam są dopieszczone pod każdym względem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”