Czy pozycjonowanie jest dobrą inwestycją?

…jak być wysoko w wyszukiwarkach.
gagatka

Re: Czy pozycjonowanie jest dobrą inwestycją?

Post autor: gagatka » 28 sty 2015 21:38

Oczywiście, że pozycjonowanie jest dobrą inwestycją. To obecnie najskuteczniejsza forma reklamy. Warto jednak wybrać firmę, która jest liderem w swojej branży i stosuje najnowsze techniki. Przyjrzyj się tej wirtualnej wycieczce po restauracji na bizzit.pl - mało kto wie, że to też jedna z metod na wsparcie pozycjonowania. Co więcej dodatkowo daje nam reklamę na mapie google i atrakcyjny dodatek na stronę internetową.

aldonaxx

Post autor: aldonaxx » 02 lut 2015 11:18

Ja zleciłam stworzenie swojej stronki dla biznesu firmie IBE.pl, która nie tylko świetnie się na nich zna, ale i sprzedaje tanio domeny, przeprowadza skuteczny marketing w sieci i cieszy się ogromnym uznaniem i szacunkiem wśród osób prowadzących swój biznes w internecie.

dagawe

Post autor: dagawe » 18 lut 2015 17:06

odradzam

LabIn

Post autor: LabIn » 19 lut 2015 13:27

Pozycjonowanie to jedno z najważniejszych działań jakie możemy zrobić. Wysoka pozycja w wyszukiwarce NA DOBRYCH FRAZACH da na pewno dobrą konwersję na stronie. Warto pamiętać, że profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych to obecnie głównie content. Tworzenie treści samo napędzi nam linki, a nasze linkowanie będzie wtedy pełniło rolę tła. Tylko nie pomyślcie że dobra treść załatwi wam wszystko, trochę anchorów też się przyda. :D

wika

Post autor: wika » 20 mar 2015 16:04

Moim zdaniem teraz bardziej opłaca się inwestowanie w adwords, które pozwala na pozyskanie tylko wartościowych użytkowników - naprawdę zainteresowanych stroną. Jest to dość droga inwestycja ale opłacalna jeśli zleci się ją profesjonalnej firmie Ja od niedawna mam firmową stronę i od jakiegoś czasu zastanawiam się nad jej promocją. W pozycjonowanie już zainwestowałam ale efekty są mierne dlatego planuję odłożyć trochę kasy i sprawdzić jaki efekt przyniesie adwords.

bella91

Post autor: bella91 » 06 kwie 2015 18:39

Pozycjonowanie to bardzo dobra forma reklamy ale poza tym warto pomyśleć i innych działaniach marketingowych. Ja stawiam na chwilę obecną na promocję na fb. Można to zlecić zewnętrznej firmie. Ja póki co robię wszystko sama ale od połowy miesiaca dojdą mi dodatkowe obowiązki i chyba wtedy zgłoszę się do Fbagent.

ittica21

Post autor: ittica21 » 07 kwie 2015 12:47

Żeby się reklamować na fb trzeba działać w konkretnych branżach bo niestety wiele z nich nie będzie miało dochodu z akcji na fb i będzie to stracona kasa :P

arlett

Post autor: arlett » 16 kwie 2015 16:24

Ja jestem jak najbardziej za pozycjonowaniem strony. Pozawala to na zajęcie dobrego miejsca w wyszukiwarce a wiadomo, ze większość klientów szuka firm poprzez google i wybiera te które są na pierwszej stronie - sama tak robię, na drugą stronę nawet nie zaglądam. Dlatego chcąc zareklamować swoją firmę warto pomyśleć o pozycjonowaniu. Dużo dobrego słyszałam o firmie BuisnessWeb - mają rozbudowaną ofertę i świetne podejście do klienta - takie... partnerskie ;) Zanim podejmą się jakichkolwiek działań starają się poznać potrzeby firmy, jej mocne i słabe strony a dopiero później przystępują do działania. Efekty zazwyczaj są bardzo dobre. Sama zastanawiam się nad skorzystaniem z ich usług bo planuję rozkręcić drugi sklep internetowy.

Ernestek

Post autor: Ernestek » 20 kwie 2015 18:58

Oczywiście, że jest dobrą inwestycją. Zyskasz masę klientów.

Justyna92
Kontakt:

Post autor: Justyna92 » 12 maja 2015 10:34

No pewnie, że dobra inwestycja. Wystarczy pomyśleć na własnym przykładzie, gdzie szukacie informacji, na 1 czy na 10 stronie? Odpowiedź oczywista.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozycjonowanie stron”