Jak znaleźć dobrą firmę pozycjonującą?

…jak być wysoko w wyszukiwarkach.
Awatar użytkownika
Oluchna

Re: Jak znaleźć dobrą firmę pozycjonującą?

Post autor: Oluchna » 04 cze 2015 22:04

jolantapawlicka pisze:Widać, że reklama firmy, dwie osoby polecają ta samą firmę, a w temacie zbytnio się nie wypowiedziały.
Trochę słabo, prawda? Powiem Ci, że identyczną, żałosną sytuację zauważyłam na innym forum, gdzie dwa wpisy z linkami do tej firmy pojawiły się jeden po drugim. Wyglądało na to - podobnie jak tutaj - że ta druga osoba nawet nie przeczytała posta powyżej albo, co gorsze, miała go gdzieś, bo liczyło się dla niej tylko zostawienie linka. Dla mnie już choćby to dyskwalifikuje taką firmę z perspektywy klienta, gdyż ja bym na pewno nie wydała pieniędzy na reklamę u kogoś, kto nie panuje nad promocją własnej marki...

AgaEm

Post autor: AgaEm » 05 cze 2015 11:26

Oluchna pisze:
jolantapawlicka pisze:Widać, że reklama firmy, dwie osoby polecają ta samą firmę, a w temacie zbytnio się nie wypowiedziały.
Trochę słabo, prawda? Powiem Ci, że identyczną, żałosną sytuację zauważyłam na innym forum, gdzie dwa wpisy z linkami do tej firmy pojawiły się jeden po drugim. Wyglądało na to - podobnie jak tutaj - że ta druga osoba nawet nie przeczytała posta powyżej albo, co gorsze, miała go gdzieś, bo liczyło się dla niej tylko zostawienie linka. Dla mnie już choćby to dyskwalifikuje taką firmę z perspektywy klienta, gdyż ja bym na pewno nie wydała pieniędzy na reklamę u kogoś, kto nie panuje nad promocją własnej marki...
Chcecie się pozycjonować a obrażacie się na takie sztuczki. Jak się trafi dobry temat - masa kluczowych słówek itd. - to i pięć razy wstawi się linka. To działa jak exact match w katalogu na zapleczu. Ale mogły wstawić jednego pod jakąś "firmę" czy inne "tutaj" by nie drażnić łowców sensacji. :) A jak wybrać pozycjonera? Można strzelać w ciemno czyli wybrać pierwsza firmę z google. Można uwierzyć w spamik typu ... a mój szwagier to poleca Werel Consulting ... Ale chyba najlepiej zasięgnąć opinii zaufanych osób które pozycjonują się już od dłuższego czasu w jednej firmie. To ważne by efekt był długofalowy. Szybkie, spektakularne efekty kończą się często jeszcze bardziej spektakularnym filtrem od google.

Awatar użytkownika
Oluchna

Post autor: Oluchna » 07 cze 2015 12:53

AgaEm pisze:
Oluchna pisze:
Chcecie się pozycjonować a obrażacie się na takie sztuczki. Jak się trafi dobry temat - masa kluczowych słówek itd. - to i pięć razy wstawi się linka. To działa jak exact match w katalogu na zapleczu. Ale mogły wstawić jednego pod jakąś "firmę" czy inne "tutaj" by nie drażnić łowców sensacji. :)
Zupełnie nie o to chodziło. Kilka postów pod rząd stworzyła się całkiem fajna, merytoryczna dyskusja, którą - moim zdaniem - szkoda było "psuć" nachalnym spamem. Temat dotyczy dobrych firm pozycjonujących, zaś takowe chyba nie muszą uciekać się do "sztuczek", o których wspomniałaś, prawda?

arlett

Post autor: arlett » 11 cze 2015 17:35

osoby przeprowadzające kampanie związane z content marketingiem i prowadzące firmowe profile na portalach społecznościowych mogą zwiększyć efektywność swojej pracy dzięki programowi dostępnemu na inb-digital.pl Z tego co wiem można w nim tworzyć kampanie, optymalizować treści i śledzić efekty. Czy ktoś z was korzysta z tego programu?

jolantapawlicka

Post autor: jolantapawlicka » 17 cze 2015 08:27

Trochę słabo, prawda? Powiem Ci, że identyczną, żałosną sytuację zauważyłam na innym forum, gdzie dwa wpisy z linkami do tej firmy pojawiły się jeden po drugim. Wyglądało na to - podobnie jak tutaj - że ta druga osoba nawet nie przeczytała posta powyżej albo, co gorsze, miała go gdzieś, bo liczyło się dla niej tylko zostawienie linka. Dla mnie już choćby to dyskwalifikuje taką firmę z perspektywy klienta, gdyż ja bym na pewno nie wydała pieniędzy na reklamę u kogoś, kto nie panuje nad promocją własnej marki...[/quote]
Chcecie się pozycjonować a obrażacie się na takie sztuczki. Jak się trafi dobry temat - masa kluczowych słówek itd. - to i pięć razy wstawi się linka. To działa jak exact match w katalogu na zapleczu. Ale mogły wstawić jednego pod jakąś "firmę" czy inne "tutaj" by nie drażnić łowców sensacji. :)[/quote]
Zupełnie nie o to chodziło. Kilka postów pod rząd stworzyła się całkiem fajna, merytoryczna dyskusja, którą - moim zdaniem - szkoda było "psuć" nachalnym spamem. Temat dotyczy dobrych firm pozycjonujących, zaś takowe chyba nie muszą uciekać się do "sztuczek", o których wspomniałaś, prawda?[/quote]

Ja się nie obrażam :) Ale uważam, że ktoś mógłby to zrobić w trochę bardziej dyskretny sposób. Zgadzam się z tym, że z perspektywy klienta dyskwalifikuje to firmę. Przez takie nachalne działania można doprowadzić do zbanowania strony.

Lolka

Post autor: Lolka » 25 cze 2015 17:00

Na dzień dzisiejszy na rynku jest od groma firm, które mają w ofercie pozycjonowanie. Jakby tak chcieć porównać wszystkie oferty to nie wiem czy 3 miesiące wystarczą :P Wybierając firmę pozycjonerską warto przyjrzeć się czy w ofercie mają jeszcze jakieś inne formy reklamy, z których można by skorzystać np. kampanie Google Adwords - bogatsza oferta to zawsze plus dla nas, bo nie należy ograniczać się tylko do jednej formy reklamy :) Z takich kompleksowych firm pozycjonerskich to wymienić mogę FunkyMedia z Łodzi.

karolinka
Kontakt:

Post autor: karolinka » 26 cze 2015 20:54

Zgadza się, agencji marketingowych które pozycjonują strony jest bardzo dużo. Jednak centy też nie są jakoś bardzo konkurencyjne. Więc wybór do łatwych nie należy. Warto przed podpisaniem umowy dobrze się zapoznać z opiniami takiej agencji w internecie. Pozycjonowanie wcale do łatwych nie należy i nie na każdą frazę jest szansa by wbić się w TOP10. Dlatego takie opinie są bardzo ważne. Warto również każdą z agencji poprosić o wycenę pozycjonowania wybranych wraz by potem nie być zaskoczonym wysoką FV.

Morwa

Post autor: Morwa » 30 cze 2015 13:37

Na polskim rynku firm pozycjonujących jest cała lista. Warto wziąć pod uwagę taką, u której będziesz miała płatność TYLKO za wyniki. Taką ofertę ma poznańska firma Grupa Tense. Na rynku działają od dobrych paru lat i to na skalę krajową, a wycenę mają bezpłatną. Więc zapewne nie masz nic do stracenia.
Powodzenia!

anja87

Post autor: anja87 » 30 cze 2015 18:41

Zadbaj o widoczność strony www w internecie. Trzeba ją dobrze wypozycjonować. Pomocni mogą być fachowcy jeśli samemu się nie potrafi. Widoczność w wyszukiwarkach internetowych to od razu więcej klientów.

karolinka
Kontakt:

Post autor: karolinka » 04 lip 2015 14:11

Ja mogę polecić MameMarketing w końcu to forum Mam Biznesu a płeć piękna powinna się wspierać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozycjonowanie stron”