Promocja strony internetowej za darmo

…jak być wysoko w wyszukiwarkach.
Roberto

Promocja strony internetowej za darmo

Post autor: Roberto » 30 lip 2018 20:54

Może mi podpowiecie, jakie są możliwości promocji strony internetowe za darmo. Nie chodzi mi o działania za które trzeba zapłacić. Takie odrzucam. Może można to zrobić za darmo i do tego skutecznie?

zuzia.gola

Re: Promocja strony internetowej za darmo

Post autor: zuzia.gola » 11 wrz 2018 08:52

Trochę się orientuję w temacie i wiem, że tworzenie stron internetowych i ich późniejsza promocja to temat rzeka. Podstawa to oczywiście dobrze skonstruowana strona www - ciekawa, responsywna, z ogarniętym tematem usability itp. Taka przyjazna użytkownikom strona sama się będzie promowała :)

tomcio988

Re: Promocja strony internetowej za darmo

Post autor: tomcio988 » 11 gru 2018 12:33

Nie wydaje mi się by ktoś zajął się reklamą Twojego biznesu i zrobił to w dodatku w 100% za darmo - to po prostu nieopłacalne z punktu ekonomicznego. Może to promocja na zasadzie pierwszego darmowego okresu i jeśli będą efekty to pewnie będziesz musiał podpisać umowę. Nie widzę tej oferty więc konkretnie Ci nie powiem czy to dobrze czy źle, ale jeśli ktoś zajął by się reklamą tak jak w tym przypadku https://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-p ... pl,97.html to powinieneś nieźle zyskać ;) Oczywiście zależy to też co robisz i jakie produkty lub usługi oferujesz ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozycjonowanie stron”