Strona 1 z 1

Podnośniki

: 05 lip 2017 16:13
autor: ellasssaa8
W prosty sposób można zadbać odpowiednio o dach chodź by jego malowaniem. Niestety większość osób boi się wejść na dach ponieważ jest on dość wysoki a prace na wysokości to niestety nie jest taka łatwa sprawa. Musicie wiedzieć, że coraz więcej osób chętnie decyduje się na współpracę z firmą która wykonuje takie prace na wysokości w szybki i sprawny sposób. Malowanie dachów to czynność którą powinniśmy co jakiś czas wykonywać aby warstwa naszego dachu była odpowiednio ochroniona przed czynnikami atmosferycznymi.

Re: Podnośniki

: 08 lip 2017 22:18
autor: Waleriana
Wiem coś na ten temat. Jak się ma dachówkę betonową, to dobrze ją na jakiś czas pomalować. Są specjalne farby, które mogą być do malowania dachów.

Re: Podnośniki

: 11 sty 2018 15:21
autor: luppy
U mojej cioci takimi pracami na wysokości zawsze zajmowała się firma z Białegostoku grupa-pood.pl.

Re: Podnośniki

: 26 lip 2018 11:58
autor: marja84
Zawsze się zastanawiałam jak podnośniki przemysłowe się prowadzi. Chciałabym kiedyś spróbować prowadzić taki podnośnik. Domyślam się, że trzeba mieć specjalne uprawnienia, ale pomarzyć dobra rzecz :P

Re: Podnośniki

: 27 lip 2018 15:55
autor: roputek
Dzisiaj na szczęście możliwy jest wynajem podnośników koszowych. Dzięki temu nie trzbea wydawać często ogromnych pieniędzy na podnośnik, tylko można po prostu go wynająć gdy zajdzie taka potrzeba :)