Strona 1 z 1

Zbity blat w kuchni

: 25 sty 2017 12:32
autor: Czoszanier
Hej dziewczyny,

Mam pewien problem, ostatnio troche gotowałam i nagle z szafki spadł mi toster, na szczescie nic mi sie nie stało jednak nasz blat jest teraz w kawałkach :) Posiadamy takie szklane panele założylam ten wątek gdyz kompletnie nie wiem do kogo się teraz z tym zwrócić, jacy ludzie zajmują się wymianą takich rzeczy? Do tego mieszkania wprowadzilismy się jak już było wyposażone dlatego niebardzo się orientuję w tych sprawach.. :)

Re: Zbity blat w kuchni

: 11 lut 2017 09:06
autor: mama
Jeżeli to jest blat szklany to ja bym się udała do fachowca zwanego szklarzem. Penie w okolicy znajdziesz jakiś warsztat szklarski. Można oczywiście taki blat wymienić na jakiś inny, np. granitowy. Wówczas trzeba się udać do kamieniarza, powinni coś w tym temacie wiedzieć.

Re: Zbity blat w kuchni

: 26 mar 2018 09:34
autor: izabela44
Chyba nie do końca rozumiem. Panele szklane montowane są na ścianach. Są wykonywane z hartowanego szkła i odpowiednio mocowane. Nie ma raczej możliwości żeby coś się z nimi stało. Ty piszesz, że upadł Ci toster - no ale chyba nie na ścianę? Masz blaty ze szkła? Jeśli tak to jak napisał ktoś wyżej szukaj szklarza albo firmy specjalizującej się w takich konstrukcjach.