Wyposażenie samochodu służbowego

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników.
basia123

Re: Wyposażenie samochodu służbowego

Post autor: basia123 » 13 lis 2017 10:17

Ja swoje auta sluzbowe wyposazylam w system navitop. Moi pracownicy duzo jezdza po kraju i dzieki temu mam kontrole nad tym co robia i jak pracuja :) Pozwala mi to rowniez logistycznie dobrze zorganizowac prace. System jest bardzo dokladny :)

ela677

Post autor: ela677 » 21 lis 2017 18:26

Najważniejsze, żeby auto służbowe działało sprawnie. Teraz przed zimą warto to sprawdzić. I tak jak pisała jedna z pań, warto wymienić wycieraczki. Niedawno wymieniałam wycieraczki na Oximo i montaż był bardzo prosty. W przeciwieństwie do porzednich pracują cicho i dobrze zbierają wodę.

Miranda

Post autor: Miranda » 23 mar 2018 17:00

Hejka,
to mowisz, ze wycieraczki oximo sa dobre? Tak patrzac na stronie sklepu e-wycieraczki.pl to ponoc maja bardzo dobry stosunek jakosci do ceny. Sa faktycznie tansze od tych markowych wycieraczek samochodowych, ale ponoc - wlasnie dosc dobre. Skoro Ty takze to potwierdzasz, to pomysle, czy nie kupic sobie na wiosne - bowiem pora wymienic juz po zimie.

monika8934

Post autor: monika8934 » 26 kwie 2018 11:45

Do takiego wyposażenia na pewno trzeba dołożyć monitoringu GPS. Moim zdaniem jest on obowiązkowy i bez tego ani rusz. Taki system musi działać i właściciel musi wiedzieć, co dzieje się z jego samochodami. U nas w firmie jest system Transmobil. Jest bardzo dobry i absolutnie mnie, jako pracownikowi nie przeszkadza. Nie wiem, jak inne systemy, bo nie korzystałam.

mamami

Post autor: mamami » 26 kwie 2018 17:02

Na pewno automapa to podstawa. Teraz bez GPS to biega by była. A szczególnie jak auto słuzbowe to znaczy, że się dużo podróżuje w różne miejsca, wiec ty bardziej aktualna nawigacja to podstawa.

emanuela

Post autor: emanuela » 16 maja 2018 19:10

Akurat mam podobny problem, bo szukam uchwytu na nawigację do motocykla. Znalazłam kilka modeli ale nie wiem za bardzo, co wybrać. Może znacie się bardziej na tego typu akcesoriach i będziecie w stanie polecić coś ciekawego.

młoda26

Post autor: młoda26 » 26 lip 2018 08:04

Po ostatniej przygodzie z wycieraczkami jak mi się zepsuły w największą ulewę wiem że trzeba mieć drugą parę w bagażniku. Nie życzę nikomu takiej przygody.

Vybitna

Post autor: Vybitna » 15 sie 2018 14:51

A wyobrazacie sobie, zeby w aucie sluzbowym nie bylo radia?! I pracodawca stwierdzil, ze nie musi byc i ze jak chce to mam sobie sama kupic i zamontowac? No to tak zrobilam...na szczescie kieszeń do radia samochodowego + elementy do jego montazu nie sa jakos specjalnie drogie, no ale to zawsze wydatek i to na auto, ktore nie jest moje...no ale z dwojga zlego - wybralam ta opcje - nienawidze jezdzic autem bez muzyki/radia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Działalność gospodarcza, ZUS’y, VAT’y i podobne tematy”