Gdzie się ubezpieczyć

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników.
Keira

Gdzie się ubezpieczyć

Post autor: Keira » 11 lut 2016 12:07

Wkrótce wygasa moja umowa na ubezpieczenie mieszkania i z tej okazji zastanawiam sie nad zmiana ubezpieczyciela. Zalezy mi na pakiecie Home Assistance, słyszałam ze to bardzo wygodne a allianz oferuje wariant z takim rozwiązaniem. Czy ktoś z was jest już ubezpieczony w tej firmie? W sieci krąży dużo pozytywnych opinii ale ja chcialabym wasze zdanie.

ewelline

Re: Gdzie się ubezpieczyć

Post autor: ewelline » 05 kwie 2016 13:26

niestety nigdy z nich nie korzystałam, także się nie wypowiem. ja mam ubezpieczenie all risk w Liberty, już od paru lat. problemów z wypłatą odszkodowania za zalazne miszkanie nie miałam, także dobrze wybrałam

martynaF

Post autor: martynaF » 21 kwie 2016 12:28

Też chcę się ubezpieczyc w Liberty, mówisz, że to All Risk jest dobre? Mam nadzieję, ze można połączyć ubezpieczenie na mieszkanei i OC to wzięłabym od razu komplet

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 28 lip 2016 21:45

wg mnie Idea Fairplay ma bardzo korzystne warunki, ubezpieczyć można u nich praktycznie wszystko ;) a przy okazji wesprzeć jakąs organizacje, bo część składki oni przeznaczają na wskazany cel

ODPOWIEDZ

Wróć do „Działalność gospodarcza, ZUS’y, VAT’y i podobne tematy”