PAIP zaprasza na bezpłatne szkolenia “Jakość w motoryzacji”

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników.
JwM2012
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2012 16:42

PAIP zaprasza na bezpłatne szkolenia “Jakość w motoryzacji”

Post autor: JwM2012 » 23 kwie 2012 16:56

Bezpłatne szkolenia w ramach projektu “Jakość w motoryzacji” to szansa na podniesienie umiejętności z zakresu zarządzania jakością oraz zarządzania środowiskiem.

Projekt “Jakość w motoryzacji” powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie właścicieli mikro i małych przedsiębiorstw oraz ich pracowników z woj.wielkopolskiego na szkolenia z zakresu zarządzania jakością (ISO 9001), zarządzania środowiskiem (ISO 14001) i systemu zarządzania wg normy ISO/TS 16949.
“Jakość w motoryzacji” to cykl bezpłatnych szkoleń organizowanych w Poznaniu, podczas których uczestnicy na praktycznych przykładach (m.in. audytowanie, wykorzystanie narzędzi) dowiedzą się jak zbudować i skutecznie zarządzać Zintegrowanym Systemem Zarządzania.
Inne tematy szkoleń w ramach projektu to: pełnomocnik ISO/TS 16949; metoda QFD; zaawansowane techniki planowania jakością; analiza PFMEA oraz audytor Zintegrowanego Systemu Zarządzania.
Rekrutacja do projektu jest prowadzona w sposób ciągły. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (61) 840 23 43 lub kontaktując się drogą mailową jakosc@paip.pl.
Projekt “Jakość w motoryzacji” realizowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Działanie 8.1 “Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie”, Podziałanie 8.1.1 PO KL “Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwa dla przedsiębiorstw”.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie do udziału w darmowych szkoleniach :)

pyszny21
Posty: 14
Rejestracja: 17 lut 2014 21:25

Re: PAIP zaprasza na bezpłatne szkolenia “Jakość w motoryzac

Post autor: pyszny21 » 26 lut 2014 14:05

Witam
Ja ostatnio uczestniczyłem w szkoleniu ISO pt. Systemy Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności które prowadziła firma Incert. Uważam że szkolenie było prowadzone w sposób profesjonalny i rzetelny a prowadzący był solidnie przygotowany.

Polecam takie szkolenia pracodawcą

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dofinansowanie z UE”