produkcja zabawek z drewna

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników.
maria333
Kontakt:

Re: produkcja zabawek z drewna

Post autor: maria333 » 24 mar 2016 23:04

Takie programy są bardzo przydatne. Na każdej produkcji.

aldonaxx

Post autor: aldonaxx » 25 mar 2016 09:29

Szeroką ofertę m.in. montaż maszyn produkcyjnych, linii technologicznych, prefabrykacji elementów konstrukcyjnych maszyn ma tu firma Teccon.
Myślę, że jeśli prowadzicie własną produkcję to warto zainteresować się swoją ofertą.

kreatynka

Post autor: kreatynka » 25 mar 2016 11:51

Myślę, że tego typu pomoc to bardzo duże ułatwienie dla niektórych przedsiębiorstw. Zwłaszcza, że uruchomienie produkcji to nie jest łatwa sprawa.

opiekunka

Post autor: opiekunka » 15 kwie 2017 13:19

Tak się zastanawiam, czy do takich zabawek to się wykorzystuje maszyny CNC, czyli maszyny sterowane numerycznie?
Biznes forum

mamaja

Post autor: mamaja » 13 gru 2017 18:23

Na pewno maszyny CNC sprawdziłby się w przypadku takiej produkcji. Ale zawsze można też pomyśleć o stworzeniu maszyny od A do Z dostosowanej do indywidualnych wymagań tak by praca na nich mogła być jak najbardziej wydajna. Firma Teknomatik ma w swojej między innymi projektowanie maszyn. To doskonałe rozwiązanie dla każdej firmy zajmującej się produkcją na większą skalę.

joamoska

Post autor: joamoska » 08 maja 2018 21:36

Zabawek z drewna jest sporo na rynku i myślę że jak ktoś chce ruszyć z produkcją to dobrze aby miał jakiś pomysł na zabawkę, której jeszcze nie ma na rynku, na pewno zwykłe klocki, pchacze czy kolejki drewniane do nich nie należą, ale na jakiejś nowince można by się wybić. Natomiast same zabawki z drewna to super sprawa, dla mnie to jest najlepsza opcja i jeżeli tylko mogę tu wybieram na prezent właśnie zabawkę drewnianą np taki samochód, jest kolorowy, można do przebudowywać no i ekologiczny, po prostu idealny prezent.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dofinansowanie z UE”