Facebook raz jeszcze

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
Pastapasta

Re: Facebook raz jeszcze

Post autor: Pastapasta » 09 cze 2013 10:25

Ja się jednak dopisuję rękami i nogami do tego, że kupowanie fanów jest bezsensu, no chyba, że ktoś chce sie pochwalić funpagem z cyferkami typu 1000 lajków...
Moim zdaniem tu nie o liczby chodzi, a o autentyczną przydatność tych fanów, o to , żeby wracali na stronę firmy, aktywnie uczestniczyli w jej "życiu", ciekawili się i kupowali...
A takich rzeczy kupiony słup nie zrobi...

To juz wolałabym się naprodukować i napisać jakiś fajny ebook i dawać go osobom, które polubią firmę za darmo niż kupowac nic nie znaczącego fana dla głupich liczb.
No nie wiem, takie jest moje zdanie

gaja

Post autor: gaja » 30 maja 2018 22:27

Warto powierzyć prowadzanie FanPage na FB profesjonalistom, którzy znają się na tym co robią i będą dbać o to, aby taki profil był aktualizowany, miał wielu fanów i przynosił zyski. Jest to świetny kanał komunikacji z klientami. Warto go odpowiednio wykorzystać.

Zuzanna321

Post autor: Zuzanna321 » 01 cze 2018 16:18

Żeby ktoś przeszedł z Facebooka na stronę firmową, to nie prosta sztuka. Ludzie siedzą tam, piszą, oglądają plotkują i nic z tego nie wychodzi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”