Dobra REKLAMA !

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
Chylon

Re: Dobra REKLAMA !

Post autor: Chylon » 25 mar 2018 20:28

Najlepsza reklama to przede wszystkim taka, która zapada w pamięć. Należy także mieć na uwadze, aby potencjalny klient nie przeszedł obok niej obojętnie. Dlatego na Waszym miejscu postawiłbym na citylight rollposter z oferty TechgrafQ. Dzięki ich reklamom tego typu sporo osób zaczęło interesować się naszymi produktami. :)

lana52

Post autor: lana52 » 25 mar 2018 21:12

Uważam, że chcąc zareklamować swoje przedsiębiorstwo, warto skorzystać z pomocy sieci reklamowej, która mogłaby zaplanować dla nas całą strategię marketingową, z naciskiem na reklamę w wyszukiwarce internetowej Google.

tomcio988

Post autor: tomcio988 » 30 mar 2018 11:55

amelka pisze:
29 paź 2017 14:58
Moim zdaniem dobrą reklama są też gadżety reklamowe. Nie od dziś wiadomo, że ludzie lubią dostawać prezenty od firm nawet jeśli jest to tylko długopis. Zainwestuj może w torby reklamowe oraz jakieś inne gadżety.
Z jednej strony długopisy reklamowe to takie banalne rozwiązanie, ale najważniejsze jest to, że jest skuteczne. Niektórzy mówią, że to takie proste i nie ma sensu w to inwestować, ale każdy chciałby dostać taki gadżet. Ja postanowiłem więc i zamówiłem długopisy reklamowe z nadrukiem, które myślę rozdać na jakiejś konferencji lub targach ;) Koszt nie jest wysoki, a reklama myślę, że jak najbardziej skuteczna :)

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 20 kwie 2018 10:17

Długopisy, ołówki a nawet kubki to bardzo fajne rozwiązanie w postaci gadżetow reklamowych. W szczególności warto wygrawerować na nich logo firmy, jakieś hasło, które zachęci potencjalnych klientów do skorzystania z naszych usług. Ja tak zrobiłem wraz z postawieniem na usługi specjalistów. Wszystko zostało wygrawerowane z ogromną starannością.

Mumia

Post autor: Mumia » 23 cze 2018 15:21

Zalezy do jakiego biznesu, bo to musi być odpowiednio dobrane. Na przykład my zamawiamy sobie gadżety reklamowe. Są różne rodzaje, pokrowce na koła, fotele, ubrania. Można to na prawdę dobrać do wielu branży i zaciekawić klienta takim upominkiem

Mouse

Post autor: Mouse » 07 lip 2018 17:47

Pewnie że tak gadżety zawsze się sprawdzają, bo ludzie lubią byc docenani przez marke i umówmy się - lubią dostawać coś za darmo ;p Już taka nasza natura chyba ;D Tak czy inaczej - w jaki sposob dystrybuujecie te gadżety? Robicie jakies akcje samplingowe? Nam ostatnio całkiem fajnie wyszła akcja w centrum wawki na glownych ulicach. Dziewczyny z agencji Korona Hostessy rozdawały nasze bagiety przechodniom kierując od razu do sklepu. Bardzo fajny odzew i sprzedaz

mamami

Post autor: mamami » 12 lip 2018 14:00

Ogolnie moim zdaniem bardzo skuteczne są reklamy w Google. Poczytajcie sobie o remarketingu. Często klienci, którzy odwiedzą daną stronę internetową/sklep nadal poszukują danego produktu więc takie "przypomnienie" w reklamach może odnieść naprawdę dobre efekty.

narcyzja

Post autor: narcyzja » 10 sie 2018 18:10

Dobrą reklamą bedzie na pewno pozycjonowanie strony warszawa ponieważ pozycjonowanie strony w warszawie wpłynie bezpośrednio na rozpoznawalność twojej marki. Pozycjonowanie strony warszawa wywinduje twoja firmę w górę wyszukiwarki dzięki czemu bez problemu zostaniesz odnaleziony w sieci.

monika8934

Post autor: monika8934 » 10 sie 2018 21:19

Zdecydowanie sprawdź sobie pozycjonowanie w Gdańsku To dobra reklama, dzięki której już nie jedna firma się wybiła. Polecam pozycjonowanie w Gdańsku, aby każdy miał szansę sprawdzić się w swoim biznesie. Aby jednak pozycjonowanie miało większy sens, to trzeba zgłosić się do dobrej agencji.

bolo166

Post autor: bolo166 » 12 sie 2018 18:25

Wiesz co, myślę że jak zainwestujesz w pozycjonowanie stron w krakowie http://pl.seeyouup.com/pozycjonowanie-stron-krakow.html to nie stracisz ani złotówki. Inwestować należy w reklamę, która ci przyniesie zyski a nie wyrzucisz kasę w błoto. Pozycjonowanie stron w krakowie nie wyniesie cie fortuny a zobaczysz, ze będziesz zadowolona z efektów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”