Zainwestuj w swój dom!

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
mama89

Re: Zainwestuj w swój dom!

Post autor: mama89 » 13 lut 2018 16:32

Przemyślane inwestycje w domu naprawdę się opłacają, niedość że możemy zaoszczędzić nasze pieniądze i energię, ale także chronić środowisko. Sami z mężem zastanawiamy się nad zakupem takiego sprzetu do zmiękczania wody, bo jest w 100% z USA, także naprawdę porządny sprzęt. A mowa tutaj o evolution zmiekczacze wody. Słyszeliśmy wiele dobrego i wszyscy chwilą, nie jest to żaden chińczyk. Dzięki miękkiej wodzie nie będzie wreszcie zacieków na sztućcach i talerzach.

Elizka

Post autor: Elizka » 16 lut 2018 20:12

Ja inwestuje całe oszczędności w nowy dom. Chcę umówić się z deweloperem i zobaczyć osiedle oraz wolne domki, które zostały na nim postawione. Uwielbiam bliźniaki, ponieważ ich cena jest rażąco niska w porównaniu z domami jednorodzinnymi. Dzięki czemu resztę oszczędności będę mogła przeznaczyć na super wakacje z rodziną !

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 17 lut 2018 11:34

Skoro mowa jest o inwestowaniu w dom to warto też pomyśleć o takich rozwiązaniach jak przykładowo studnia, dzięki której będziemy mogli wykorzystywać wodę do nawadniania ogrodu itp. Ja u siebie mam studnię głębinową i jestem zadowolona z takiej opcji. Teraz planuję jedynie kupić inną pompę do niej, ponieważ ta co mam niestety się nie sprawdziła.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 20 lut 2018 16:33

Dżej89 pisze:
17 lut 2018 11:34
Skoro mowa jest o inwestowaniu w dom to warto też pomyśleć o takich rozwiązaniach jak przykładowo studnia, dzięki której będziemy mogli wykorzystywać wodę do nawadniania ogrodu itp...
Tak to się z tym zgodzę ale warto też zainwestować w dobrą pompę głębinową. Warto popytać wśród znajomych, często się ktoś trafi z jakąś wiedzą na taki temat. I pomogą wybrać pompę.

malutka15

Post autor: malutka15 » 28 lut 2018 15:06

Warto dostatecznie wcześnie rozejrzeć się za profesjonalną firmą budowlaną, która będzie odpowiedzialna za postawienie i wykończenie naszego domu. Ta decyzja powinna być przemyślana a firma sprawdzona. Na Podkarpaciu działa firma FACHMAN, która zajmuje się budową domów pod klucz. Rzetelni, terminowi, dobra firma, godna polecenia.

Suzana

Post autor: Suzana » 08 mar 2018 10:01

Ja tez zastanawialam się nad taką inwestycją, jednak zdecydowalismy, że wolimy kupić mieszkanie. I włozyliśmy swoje oszczędności w apartament Lubicz w nadmorskiej miejscowości Rowy. Myślę, że będzie to świetna inwestycja na przyszłość, ponieważ Rowy mają coraz więcej turystów, a to mieszkanie możemy wynajmowac. Będzie samo na siebie zarabiało, więc dużo szybciej się zwróci!

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 12 mar 2018 16:32

Własny dom od zawsze był moim marzeniem. Początkowo planowaliśmy budowę od zera, ale już na samym początku pojawiło się wiele problemów ze znalezieniem odpowiedniej działki, wszystko się przedłużało w czasie i zrezygnowaliśmy. Ostatecznie skorzystaliśmy z usług krakowskiego biura nieruchomości ABC Dom, które znalazło dla nas świetną ofertę domu w stanie deweloperskim pod Krakowem. Dobra lokalizacja, świetna cena, no i przede wszystkim zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu.

lana52

Post autor: lana52 » 13 mar 2018 22:32

Jedno jest pewne - budując swój dom warto zadbać o to, aby był innowacyjny - powinniśmy więc zamontować w nim elementy, które tą innowację mogłyby wprowadzić. Na myśli mam między innymi tego typu przełączniki przy pomocy których mógłbyś sterować oświetleniem, czy też uchronić swój sprzęt elektroniczny przed przepięciami.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 25 mar 2018 21:19

Otóż to. Przy budowie domu powinno się wykorzystywać jak najlepsze materiały i systemy. Warto od razu zadbać o odpowiednie wodomierzowe studnie. To pozwoli Wam znacznie podnieść komfort życia w danym miejscu.

zdetka

Post autor: zdetka » 26 mar 2018 14:58

Z doświadczenia wiem, że podczas budowy i urządzania domu nie powinniśmy oszczędzać praktycznie na niczym. Warto zadbać aby materiały i produkty które wybieramy były bardzo wysokiej jakości. Tak jak to jest w przypadku sprzętu elektrotechnicznego.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”