Własny sklep internetowy?

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
lana52

Re: Własny sklep internetowy?

Post autor: lana52 » 23 sty 2018 19:41

Czy słyszeliście o remarketingu? Jeśli nie, to prowadząc sklep internetowy powinniście się nim zainteresować, gdyż przy jego pomocy prosto i skutecznie można klienta odzyskać i ponownie zachęcić go do zakupu.

mamami

Post autor: mamami » 24 sty 2018 20:06

Jak szukacie firmy, ktora profesjonalnie zajmie się stworzeniem dla Was sklepu online to odsyłam Was do tej stronki - smartbees.pl. Żeby odnieść sukces w sieci to dobra, działajaca na każdym urządzeniu mobilny stronka to podstawa.

Marysia2131

Post autor: Marysia2131 » 26 sty 2018 11:35

Własny sklep to ciekawy pomysł na własny biznes. Warto jednak zakładając taki biznes pamiętać o tym aby przystosować go pod różne grupy odbiorców. Man na myśli tutaj użytkowników urządzeń mobilnych.

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 13 lut 2018 21:59

Według mnie to naprawdę świetny pomysł z tym sklepem internetowym. A wiesz już w czym będziesz opakowywać swoje produkty? Ja postawiłabym na coś takiego jak tutaj art-box.com.pl . Firma produkuje niesamowite pudełka wysokiej jakości i niezwykłej też konstrukcji. Myślę, że klienci dostając zamawiany przedmioty w takim pudełku byliby zachwyceni.

Miranda

Post autor: Miranda » 15 lut 2018 20:15

Jezeli nie wiecie jak postawic swoj wlasny e-sklep, to mozna znalezc na YT bardzo ciekawe i pomocne poradniki, stworzone przez firme dih.pl. Co wazne - to prawdziwi pasjonaci w tej tematyce (siedza juz w branzy przeszlo 10 lat). Dotycza oczywiscie sklepu Presta + modulow do niego.

ellasssaa8
Kontakt:

Post autor: ellasssaa8 » 18 kwie 2018 12:20

Słuchajcie, od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym aby otworzyć swój sklep internetowy i chciałabym się was zapytać czy takie rozwiązanie jak założenie firmy w Czechach pod taką działalność jest według was dobrym pomysłem? Może ktoś z was próbował takiego rozwiązania i może mi coś więcej na ten temat powiedzieć?

tatko

Post autor: tatko » 09 maja 2018 00:34

Własny sklep internetowy to całkiem niezłe rozwiązanie, które nie angażuje kolosalnych środków przynajmniej na początku działalności. Dobrym partnerem w tego typu działalności jest witryna itnes.pl, która oferuje komputery, usługi IT i oprogramowanie dla biznesu. Profesjonalna opieka nad klientem z pewnością bardzo pomoże w początkowej fazie rozwoju

elabarbara

Post autor: elabarbara » 17 wrz 2018 14:18

Mi przy zakładaniu sklepu pomagał znajomy który zna się na tych rzeczach. Nie jest łatwo jak zauważyłam ale teraz mam swój sklep i jestem zadowolona a klientów przybywa. Tylko siostra zwróciła mi uwagę na to w co pakuję towar, fakt zwykłe reklamówki i worki nie wyglądają elegancko. Więc myślałam że zamówię reklamówki z logo sklepu więc już inaczej będzie się prezentować.

capgemin8

Post autor: capgemin8 » 17 wrz 2018 22:20

Myślę o tym już od dłuższego czasu, jednak sama tego nie ogarnę więc zastanawiam się nad oddanie tego pomysłu specjalistom, którzy zajmują się głównie e-commerce wydaje mi się, że właściciel sklepu internetowego może sporo zarobić.

roputek

Post autor: roputek » 19 wrz 2018 07:52

Jeżeli planujesz założyć swój sklep internetowy, to potrzebujes dorego hostingu. Wybierz firmę taką jak Hekko, ponieważ u nich możesz kupić wszystko - hosting, domenę i wszystkie niezbędne certyfikaty :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”