Własny sklep internetowy?

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
Martusia87

Re: Własny sklep internetowy?

Post autor: Martusia87 » 25 wrz 2018 23:45

Własny sklep internetowy to naprawdę super pomysł na biznes :) Moja siostra również taki założyła i jest bardzo zadowolona. Pracuję u niej i zajmuję się zaopatrzeniem :) Dobrze wiem, że to dobra jakość produktów najbardziej cieszy klientów. Także jeśli chodzi o galanterię, a głównie teczki konferencyjne.

roputek

Post autor: roputek » 25 lis 2018 21:45

Własny sklep internetowy daje duży potencjał zarabiania, jednocześnie jeżeli chcesz w ten sposób zarabiać, bo musisz sporo poczytać. Dosyć uniwersalnym źródłem ruchu jest ruch z Google - http://mediazakupy.pl/jak-podniesc-wido ... -w-google/. Dzięki niemu możesz stale pozyskiwać odwiedzających.

martynkaniedbala

Post autor: martynkaniedbala » 26 lis 2018 09:29

Zgadzam się, że własny sklep internetowy to na prawdę genialny pomysł. Wszystko oczywiście jeszcze od asortymentu i cen. Ale z pewnością jak dla mnie sklepy internetowe są znacznie atrakcyjniejsze pod wglądem oferty niż sklepy stacjonarne. Jednak warto abyś sprawdził czy nie będziesz miał za dużych problemów z konkurencją. Bo moja znajoma niestety miała problem jak założyła sklep z obuwiem. Dużo tak naprawdę zależy od Ciebie i Twojego samozaparcia;)

kasia993

Post autor: kasia993 » 27 lis 2018 10:37

Przede wszystkim warto zainwestować w porządny sklep, j ana przykład zainwestowałam w sklep prestashop Wszystko pięknie śmiga i dodatkowo wykupiłam sobie możliwość, żeby nikt nie mógł mojego sklepu skopiować :)

zdetka

Post autor: zdetka » 29 lis 2018 08:48

Też myślę o takiej formie biznesu - własny sklep internetowy to jest to,czego chcę. Potrzebuję tylko namiar na firmę, która zajmuje się tworzenie sklepów internetowych kraków - znacie kogoś godnego polecenia? Będę wam bardzo wdzięczna za pomoc.

nekles

Post autor: nekles » 30 lis 2018 11:41

Otworzenie sklepu internetowego to często przełom dla firm. Jeżeli zależy Ci na tym, by wszystko zostało dobrze wykończone, to sprawdź co jest do tego konieczne na blogu http://2strony.pl/stworzyc-darmowa-strone-internetowa/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”