Banery reklamowe

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
Tymoteusz1

Banery reklamowe

Post autor: Tymoteusz1 » 07 wrz 2016 08:52

Cześć! Zastanawiam się nad dodatkową reklamą dla firmy i stwierdziłem, że najlepszym rozwiązaniem będą banery reklamowe, głównie ze względu na niski koszt i bardzo rozległy zasięg. Po przejrzeniu doszedłem do wnioski, że to naprawdę dobry pomysł. Macie jakieś doświadczenia związane z banerami? Jeśli tak, to z chęcią się o nich dowiem.

kewlar

Re: Banery reklamowe

Post autor: kewlar » 24 paź 2016 13:34

Faktycznie banery to jedne z tańszych, a bardziej skutecznych form reklamy na rynku lokalnym zwłaszcza. Im ciekawszy, tym dłużej zostaje w pamięci. Zerknij na ofertę kieleckiej agencji Fabricam - zajmują się projektami i realizacja nie tylko banerów. Poczytaj opinie, moim zdaniem robią to świetnie.

anastazja4390

Post autor: anastazja4390 » 01 lis 2016 20:48

Ja również uważam,że jest to dobry sposób na reklamę firmy. Mogę polecić dobrą agencję reklamową roznoszenieulotek.pl, działają bardzo profesjonalnie i mają dobre ceny jak za takie usługi. Warto sobie zobaczyć.

banerowa

Post autor: banerowa » 02 lut 2018 10:01

Też prowadzę własną firmę i zależało mi na skutecznej reklamie. Zdecydowałam się na profesjonalne banery z moim logo of firmy, która jest też producentem parasoli reklamowych http. Jestem bardzo zadowolona z jakości materiałów i wyrazistego nadruku. Godne polecenia ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Marketing i reklama”