Profesjonalne szkolenia i kursy

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
izabela44

Re: Profesjonalne szkolenia i kursy

Post autor: izabela44 » 15 maja 2018 08:41

Nie zaufam makijażystce, która nie będzie w stanie przedstawić dowodów na to, że jest odpowiednio przeszkolona w swoim fachu. Każda kobieta, która pragnie nazywać się profesjonalistką powinna zaliczyć kilkanaście szkoleń, które będą w stanie właściwie przygotować do wykonywania zawodu. Akurat to szkolenie prowadzone jest przez osoby z ogromną wiedzą i doświadczeniem i uważam, że warto skorzystać.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 01 cze 2018 13:45

Otóż to. Jeśli dzisiaj nie stawia się na profesjonalne kursy, to szybko można wypaść z branży. Nie ma co się oszukiwać, że klienci zawsze stawiają na najwyższą jakość usług, co jest normalne. Nawet stomatolodzy stawiają na takie szkolenia. W ten sposób można zaoferować pacjentom o wiele lepsze leczenie.

Suzana

Post autor: Suzana » 04 cze 2018 11:47

Takie szkolenia sa bardzo ważne, sama je organizuje, ale rownie często na nie chodzę. Gdy organizuję szkolenia zawsze pamiętam o dobrym cateringu, bo to jednak podnosi rangę szkolenia. Zamawiam firmę Catering Arts i oni wszystko świetnie potrafią zorganizować.

dalia112

Post autor: dalia112 » 12 lip 2018 15:41

Aby szkolenia przyniosły firmie wymierne korzyści, to muszą być merytoryczne, dobrze przygotowane, prowadzone przez specjalistów w danej dziedzinie. Przed wyborem firmy szkoleniowej warto sprawdzić jej referencje, dobre ma m.in. VIDI - organizują m.in. szkolenia dla handlowców i wiele innych.

Agulaa

Post autor: Agulaa » 13 lip 2018 15:44

Jeśli chodzi o szkolenia z takich umiejętności miękkich, to sporo sensownych jest w firmie moderator.edu.pl - oni się głównie edukacją dla coachów zajmują i naprawdę solidne mają te szkolenia z tego co pamiętam - a współpracowałam z nimi swego czasu. Tak więc osobom z Wrocka i okolic bardzo polecam. ;)

Brayank9

Post autor: Brayank9 » 17 lip 2018 19:54

U mnie teraz są na tapecie szkolenia z wystąpień publicznych. Strasznie to u mnie kuleje. Wszystko da się wyćwiczyć i mam nadzieje, że ja też dam sobie radę z tą ewidentną moją piętą achilessową.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Samorozwój i doskonalenie zawodowe”