Profesjonalne sprzątanie

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
justynagrodzka

Re: Profesjonalne sprzątanie

Post autor: justynagrodzka » 23 sie 2018 08:56

Mam restaurację, którą prowadzę już od wielu lat, a odziedziczyłam ją po rodzicach. Od razu po przejęciu interesu wymieniłam wszystkie sprzęty, bo nie były zadbane, jak dla mnie wręcz zapuszczone – widać, że sprzątane było rzadko i wszystko płynem do naczyń chyba… No cóż, ja tego błędu nie popełnię i zadbam o to, żeby piekarniki, lodówki, kuchenki posłużyły mi dłużej, bo sporo na nie wydałam. Do sprzątania używam tylko preparatów przeznaczonych do gastronomii. Np. piekarniki po całym dniu pracy czyścimy wieczorem Cifem Oven&Grill, tak samo z opiekaczami i grillem, który cieszy się teraz ogromną popularnością wśród naszych gości. Po takim dokładnym czyszczeniu na drugi dzień jesteśmy gotowi do pracy od samego rana i nie serwujemy gościom przypalonych potraw z klejącego się rusztu. Tak niewiele wystarczy, żeby uzyskać realną korzyść.

Mannia

Post autor: Mannia » 27 sie 2018 01:14

Nie wiem, jak byśmy sobie poradzili bez pomocy http://dobryserwis.waw.pl . Okazali się oni niezmiernie przydatni przy sprzątaniu terenu naszej firmy. Idzie im tak dobrze, że nawet zatrudniłam ich do naszego mieszkania! Dzięki ich fachowi co miesiąc mieszkanie wygląda jak nowe!

Werka

Post autor: Werka » 24 wrz 2018 11:00

Również jestem zdecydowaną zwolenniczką zatrudnienia profesjonalnej firmy sprzątającej do utrzymania czystości w biurze :clap:
Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez Romwit, dla mojej firmy.
Przede wszystkim chodzi o to że sprzątają bardzo dokładnie i starannie, każdy zakamarek jest czysty. Takie podejście sobie cenię. :clap:

malwinka69

Post autor: malwinka69 » 15 paź 2018 06:19

Stawiam także na firmę sprzątająca. Zwłaszcza że mają teraz naprawdę szeroki wachlarz usług sprzątających. Nie ograniczają się tylko do sprzątania biura, ale np m.in. do dbania o tereny zielone, czystość chodnika, itp. wokoło biurowca. Zostawiam namiar do jednej z takich przykładowych firm - http://impuls24.pl/zakres-uslug/sprzatanie/.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Samorozwój i doskonalenie zawodowe”