Profesjonalne sprzątanie

Adresy ciekawych stron, artykułów i poradników
Florka

Re: Profesjonalne sprzątanie

Post autor: Florka » 08 maja 2018 14:34

Profesjonalnie można sobie posprzatać samemu, wystarczy mieć tylko dobry sprzęt. I tu dobry oznacza markowy, a jedną z takich marek jest Hoover. Zobaczcie jakie mają fantastyczne odkurzacze cylindryczne. Tylko teraz który wybrać ? Podoba mi sie Chorus z systemem separacji kurzu. Co o nim sądzicie?

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 27 maja 2018 22:40

O tak również znam i polecam markę Hoover, moja siostra używa ma Telios Extra od Hoovera i bardzo go chwali, zresztą jest za co. Kilka razy miałam przyjemnosć go użyć i odkurza się nim świetnie :) Sama zastanawiam się nad zakupem tego modelu. Tym bardziej że co chwile mijam go na wystawie sklepu AGD idąc do pracy co ranek.

Loomlor

Post autor: Loomlor » 30 maja 2018 16:32

Jeśli chodzi o profesjonalne sprzątanie to trzeba po prostu zatrudniać firmy, które na prawdę się na tym znają i mają doświadczanie. Takie firmy wiedzą jak sprzątać i mają do tego odpowiedni sprzęt. Nie warto inwestować w pracę amatorów!

Inatka93

Post autor: Inatka93 » 11 cze 2018 22:15

Profesjonalne sprzątanie wymaga profesjonalnych środków. Nie wyobrażam sobie czyścić słabej jakości detergentami, które mają tylko i wyłącznie silny, duszący zapach, za to nie radzą sobie z kamieniem i osadami na fugach. Dlatego mając własny biznes sprzątający, zdecydowanie kupuję tylko dobre środki, które działają, nie niszcząc powierzchni.

Awatar użytkownika
Martuszka88

Post autor: Martuszka88 » 13 cze 2018 14:56

Dobrej jakości detergenty jak najbardziej robią swoje, ja np. często korzystam z detergentów stosowanych w szpitalach, czuję wtedy, że w domu jest czysto. Jednak nie zawsze to wystarcza, u mojej babci w Łodzi pojawiły się pluskwy i miała z nim spory problem, dopiero pomoc profesjonalnej firmy pomogło. Teraz już jest wszystko dobrze.

maniek99

Post autor: maniek99 » 19 cze 2018 01:08

Najlepsze detergenty mają zazwyczaj firmy sprzątające. Przez to sprzątanie idzie im szybciej i dokładniej. Jeżeli chodzi o sprzątanie w firmach to Impuls sp. z o. o. świadczy takie usługi. Na rynku działają już przeszło 30 lat więc zapewne są profesjonalni.

Chylon

Post autor: Chylon » 19 cze 2018 10:16

Ja również korzystam z usług firmy, która wykonuje sprzatatanie na terenie naszego mieszkania. Mowa oczywiście o specjalistach z Dobrego Serwisu, dzięki którym mieszkanie zawsze prezentuje się świeżo i elegancko! Mam tyle na głowie, że sama zwyczajnie nie znalazłabym nawet chwili na sprzątanie.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 28 cze 2018 11:19

Jeśli jesteście odpowiedzialni za takie rzeczy, to na pewno powinniście podejść do swoich zadań na poważnie. Teraz standardem jest korzystanie z takich maszyn. To może być dla Was niesamowita odmiana, szczególnie patrząc na to, jak profesjonalne sprzęty jesteście w stanie dostać w Fair Play Plus. Miejcie to na uwadze, bo chodzi o porządek w Waszym biznesie.

narcyzja

Post autor: narcyzja » 03 lip 2018 20:21

Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej biura lub powierzchnie pracownicze i mieszkalne to polecam Ci autorów tego bloga eclear.pl/blog ta profesjonalna firma sprzątająca z Warszawy nie tylko udziela usług sprzątania biur czy mieszkań ale również prowadzą bardzo rzetelnego bloga którego warto odwiedzać.

marta149

maszyna do mycia podłóg

Post autor: marta149 » 11 lip 2018 12:57

Jakby ktoś z Was był zainteresowany zakupem maszyn czyszczących, warto sobie sprawdzić ofertę Hako. Mają w ofercie takie rzeczy jak maszyna do mycia podłóg, sprzedają szorowarki, zamiatarki, odkurzacze itp. Warto ich wziąć pod uwagę, ponieważ jest to firma doświadczona, mają odpowiednią wiedzę, potrafią fachowo doradzić podczas zakupów. Znajdziecie u nich wszystko, co jest potrzebne do firmy sprzątającej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Samorozwój i doskonalenie zawodowe”