Strona 1 z 2

Szkolenia BHP - jaka forma

: 03 lip 2014 08:46
autor: Bineska
Witam serdecznie, jak wiadomo szkolenia z zakresu BHP są obowiązkowe, a że za niedługo ruszam z własną działalnością muszę zadbać o to by każdy z moich przyszłych pracowników posiadał zaświadczenie o przejściu szkolenia. Zastanawiam się jedynie nad jego formą, czytałam to istnieje możliwość szkolenia tradycyjnego oraz poprzez platformę e-learning.

Czy ktoś z was korzystał z tej drugiej opcji? Jest to lepsze wyjście, czy zostać przy tradycyjnej formie?

Re: Szkolenia BHP - jaka forma

: 14 lip 2014 10:03
autor: NoemiSui
Moim zdaniem najlepsza forma (i najtańsza) to ściągasz sobie szkolenie bhp tutaj bardzo fajne i aktualne w wersji do ściągnięcia. Potem jak nie masz w firmie pracownika, który ma uprawnienia do podpisania papierów to zlecasz to firmie - jeśli powiesz, że takie szkolenie już przeprowadziłaś, a chodzi tylko o podpis można dostać zniżkę. Oczywiście nie każda firma na to pójdzie, ale większość nie widzi problemów.

Z czasem jak jest kilka osób w firmie, warto mieć kogoś z uprawnieniami. W każdym razie takie programy przydadzą się każdemu.

Re: Szkolenia BHP - jaka forma

: 14 lip 2014 14:03
autor: MartaTrec
U mnie takie szkolenie trwało ledwie pół godziny. Nie wiem czy pracodawcy przykładają do tego jakąś większą wagę.

Re: Szkolenia BHP - jaka forma

: 29 lip 2014 09:36
autor: viki88
A jeśli macie zapotrzebowanie na szafki bhp to polecam Wam Nikodem - szafki bhp. Bardzo dobra firma mająca produkty tylko dobrej jakości, także na pewno z zamówieniem dobrze traficie. Polecam Wam skorzystanie z ich oferty, bo jest bardzo atrakcyjna! :)

Re: Szkolenia BHP - jaka forma

: 26 wrz 2014 17:21
autor: Sanczeska
Szkolenia BHP, mogą być prowadzone w różnej formie, chociaż nie zawsze jest to robione w taki sposób, który zachęca pracowników do słuchania. A przecież szkolenia BHP wcale nie muszą być nudne. Można je też poprowadzić samemu. Teraz są miejsca z których można pobrać potrzebne dokumenty. Z tego co się orientuje to tutaj http://land.e-forum.pl/branzabhp/?promo=3532/14&f=email , można pobrać bezpłatny pakiet dokumentów dotyczących prowadzenia szkoleń z zakresu BHP. Takie dokumenty , bez problemu akceptuje sanepid.

Re: Szkolenia BHP - jaka forma

: 27 wrz 2014 11:21
autor: katar82
Trudno tu wyłowić tą najlepsza firmę. Często się zdarza ze nie ma tego czego tak naprawdę poszukujemy

Re: Szkolenia BHP - jaka forma

: 22 mar 2015 17:33
autor: wika
No ciężko ciężko a ja szukam kogoś kto zajmie się bhp w mojej firmie.

Re: Szkolenia BHP - jaka forma

: 22 mar 2015 19:00
autor: bella91
Ale szukasz kogoś kto przeprowadzi co jakiś czas szkolenie czy kogoś kto będzie sprawował ogólny nadzór nad twoją firmą? Nie radzę ci zwracać uwagi na szkolenia online bo są bardzo okrojone w informacje i pracownicy za dużo się z nich nie dowiedzą.

Re: Szkolenia BHP - jaka forma

: 05 maja 2015 17:17
autor: Katerina21
Ja osobiście dość długo zastanawiałam się nad szkoleniem z BHP, ale ostatecznie wybrałam studia na tym kierunku http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyj ... 257,54,255 i na drugim już semestrze, mogę stwierdzić, że wbrew temu, co sądziłam zajęcia są bardzo ciekawe. Poszłam tam trochę z oszczędności, żeby nie musieć potem zatrudniać BHP-ca w firmie, ale przyznam się Wam, że się wciągnęłam:)

Re: Szkolenia BHP - jaka forma

: 22 sie 2015 14:47
autor: Waleriana
Ja się chyba zdecyduję na szkolenie BHP przez internet. W końcu jeżeli tak można to dlaczego nie skorzystać z takiej możliwości. Ostatnio słyszałam, że niektóre uczelnie wprowadzają możliwość studiowania przez neta.