wynajem sprzętu

Nie objęte powyższymi kategoriami.
aga22

wynajem sprzętu

Post autor: aga22 » 04 cze 2013 15:04

Polecam wypozyczenia.com - wypożyczalnia tabletów, projektorów, laptopów, telewizorów, nagłośnienia itp. Ceny myślę, że niewygórowane

Awatar użytkownika
green

Re: wynajem sprzętu

Post autor: green » 26 cze 2013 14:27

Wcześniej warto zerknąć na Ranking Laptopów, żeby wiedzieć jakie są najlepsze. .

Awatar użytkownika
jagodka
Kontakt:

Post autor: jagodka » 13 sie 2013 11:25

Muszę odwiedzić się więcej na ten temat ponieważ interesuje mnie wypożyczenie projektora, często z koleżankami robimy sobie wieczór filmowy i taki projektor jest świetnym pomysłem, można poczuć się jak w kinie;)

Awatar użytkownika
kier
Kontakt:

Post autor: kier » 04 wrz 2013 11:34

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest wynajęcie Air taxi. Jest to bardzo wygodne i szybkie rozwiązanie, można dostać się szybko i bezpiecznie w różne miejsca. Jest to bardzo przydatna informacja dla ludzi którym zależy na czasie, sam już korzystałem i jestem bardzo zadowolony.

kreatynka

Post autor: kreatynka » 23 lis 2013 16:20

Sporo na naszym rynku jest firm, które coś wynajmują. Trzeba znaleźć niszę i się też rozreklamować. Moim zdaniem znakomitą niszę znalazła ta firma wynajmują oni sceny i estrady pod różne imprezy.

KarolaLola

Post autor: KarolaLola » 11 lut 2016 16:40

Myślisz, że wypożyczalnia tego typu sprzętu będzie się cieszyć dużym zainteresowaniem? Mam wrażenie, że wielu ludzi kupuje teraz tego typu sprzęt - rzutnik multimedialny do domu czy też do firmy.

asap

Post autor: asap » 08 maja 2016 22:07

Sprawdzałam ostatnio koszty wynajęcia projektorów i tak myślę, że bardziej opłaca się taki sprzęt po prostu kupic. Porównywałam sobie ceny zakupu projektorów i wiadomo, ze cena zależy od jakości projektora ale osobiście organizuję w miesiącu przynajmniej dwie konferencje, gdzie potrzebuję użyć projektora a nie każda sala je udostępnia.

Inatka93

Post autor: Inatka93 » 19 sty 2018 18:56

To dobry pomysł. Niedługo mam zorganizować małą konferencję w naszym mieście i przyda mi się taki sprzęt. Serio dzięki. A jak już jestem przy tym temacie, to czy znacie firmę horecaservice.pl ? Jest to, wśród innych opcji, wypożyczalnia krzeseł i tym podobnych. Chciałabym dowiedzieć się, ile biorą, jak to się odbywa i czy można na nich liczyć? Nie zostało mi wiele czasu, więc fajnie, jak byście jak najszybciej napisali mi co wiecie ;) .

Inatka93

Post autor: Inatka93 » 19 sty 2018 18:56

To dobry pomysł. Niedługo mam zorganizować małą konferencję w naszym mieście i przyda mi się taki sprzęt. Serio dzięki. A jak już jestem przy tym temacie, to czy znacie firmę horecaservice.pl? Jest to, wśród innych opcji, wypożyczalnia porcelany i tym podobnych. Chciałabym dowiedzieć się, ile biorą, jak to się odbywa i czy można na nich liczyć? Nie zostało mi wiele czasu, więc fajnie, jak byście jak najszybciej napisali mi co wiecie ;) .

tomcio988

Post autor: tomcio988 » 21 lut 2018 10:37

Bardzo wiele zależy od sprzętu jaki chcemy wynająć, gdyż każda z wypożyczalni specjalizuje się w innej tematyce. Ja w ostatnim czasie korzystałem z usług wypożyczalni sprzętu budowlanego. Sprzęt bardzo się przydał, a koszt wynajmu nie był wcale taki wysoki. Cały proces wynajęcia sprzętu przebiegł bezproblemowo i bardzo szybko ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”