Sprawdzona drukarnia reklamowa

Nie objęte powyższymi kategoriami.
masterkka

Re: Sprawdzona drukarnia reklamowa

Post autor: masterkka » 22 wrz 2014 21:26

Osobiście sprawdzona drukarnia przez moją firmę to APLA. Tutaj jest ich oferta jeśli kogoś to interesuje - na pewno warto zajrzeć na stronę apla.eu i obejrzeć przykładowe realizacje. To co ich wyróżnia to dość szeroki zakres usług i bardzo dobra jakość. Ja korzystałam przede wszystkim z usług dotyczących wystroju biura i oznakowania. Przykładowo były to specjalnie wykonywane meble z odpowiednim nadrukiem, np. coś w tym stylu:

Obrazek

Obrazek

Klienci, którzy odwiedzają nasze biuro są pod wrażeniem jego wystroju. Tak więc warto było zainwestować w tego typu usługi. Jakośc jest bardzo dobra i wszystko współgra ze sobą wyśmienicie.

Sunsin

Post autor: Sunsin » 25 wrz 2014 13:54

Drukarnia Elbląg - (drukarnia.elblag.pl), której właścicielem jest Agencja Reklamowa CONTACT bardzo rzetelna firma. Współpracowałem już z kilkoma drukarniami, ale ostatecznie uważam, że nie tylko pod względem jakości ale też podejścia do klienta warto było przejść. To co mi się podoba w tej drukarni to bardzo fajne projekty, które również u nich zamawiam, a przy okazji od razu wiadomo ile człowiek zapłaci w zależności od ilości zamówionego asortymentu. Nie ma kombinowania na stronie macie od razu kalkulator, więc jak ktoś nie wie jakie moga być koszty to sobie może u nich to od razu sprawdzić.

AdamK

Post autor: AdamK » 21 paź 2014 15:31

Korzystam z internetowej wyszukiwarki drukarni i to wydaje mi się być lepszym rozwiązaniem, ponieważ zawsze mogę natknąć się na jakąś ciekawą ofertę. W szczególności, gdy nie drukuję często - a dużo. Sam ustawiam interesujący mnie czas realizacji i zakres usług.

rutkowskamonika

Post autor: rutkowskamonika » 14 gru 2014 16:20

Zlecałam ostatnio drukowanie plakatów w drukarni (fotoboard.com.pl). Oni maja bardzo ciekawą technikę drukowania plakatów samoprzylepnych, które można przyklejać i odklejać. Poza tym ich druk może być wystrojem wnętrza, drukują ekologicznie.

nales

Post autor: nales » 17 gru 2014 12:04

A co chcesz konkretnie wydrukować? Jeśli masz chwilę i chcesz się dowiedzieć, gdzie najlepiej zlecić druk broszur albo ulotek, to przeczytaj sobie artykuł na kochamczytać.pl mówiący o tym jak wybrać dobrą drukarnię.

elapoint

Post autor: elapoint » 17 gru 2014 14:27

Ja mogę polecić drukarnie tpsdruk. Niedrogo, fachowo i na czas to jest to co ją wyróżnia

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 24 maja 2015 09:23

Drukowanie nie musi być drogi i można u siebie w domu czy w firmie drukować takie różne druki reklamowe. Tylko trzeba mieć do tego dobrą drukarkę. Ja bym poleciła drukarki Epson Z systemem ITS. Sprawdzają się bardzo dobrze do drukowania kolorowego i czarno białego. Drukarki tego typu są tanie także w poborze energii i idealne do drukowania zdjęć.

Sanczeska

Post autor: Sanczeska » 29 maja 2015 17:47

Jeżeli chodzi o sprawdzone firmy to ja mogłabym Ci polecić tą drukarnie Printdesign. Widziałam, że mają bardzo szeroki zakres usług wiec czego byś tylko nie potrzebowała to oni na pewno są w stanie to zrobić. No i wykonują wszystko w bardzo wysokiej jakości a to też sie liczy.

ewelina546

Post autor: ewelina546 » 30 maja 2015 08:35

Bardzo ciekawie wygląda pomysł z tą drukarką Epsona. Słyszałam, dużo o tej drukarce moim zdaniem jest ona bardzo fajna i skuteczna i tania w utrzymaniu. Sama myślę nad jej zakupem. W domu nawet przydaje się często, gdy ja zdjęcie drukuje często. Koszt druku czarnobiałej strony A4 - poniżej 1 grosza, koszt druku w kolorze - poniżej 2 gr, koszt wydruku zdjęcia (pocztówka) - poniżej 16 gr – bez kosztu papieru.

Awatar użytkownika
majesty24

Post autor: majesty24 » 17 cze 2015 19:54

Karolcia89 pisze:Dzisiaj natrafiłam na taką drukarnie 3d-up.pl ktoś coś słyszał na ten temat ? Nie będę ukrywać że drukowanie w technologii 3d jest dla mnie całkowicie obce aczkolwiek tak najlepiej drukować jakieś projekty
Drukowanie 3d służy do przekształcenia cyfrowego projektu w trójwymiarowy model. Taka drukarka do niedużych modeli kosztuje ok 3 tys. zł

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”