Auto z wypożyczalni

Nie objęte powyższymi kategoriami.
bella91

Re: Auto z wypożyczalni

Post autor: bella91 » 06 gru 2017 23:10

Jeśli chcesz wypożyczyć samochód to warto skorzystać z oferty tej wypożyczalni q24wypozyczalnia.pl. Widziałam, ze mają spory wybór samochodów i naprawdę bardzo przystępne ceny. Nam zdarza się wynajmować samochód podczas urlopu. Najczęściej jedziemy pociągiem/lecimy samolotem i wypożyczamy auto na miejscu.

Azamag

Post autor: Azamag » 24 lut 2018 17:33

Gdy wpadam na kilka dni do Poznania zawsze korzystam z wypożyczania auta na minuty. Świetna sprawa użytkuję auto ile chcę i zostawiam je w danej strefie. Jedynym minusem takiego wypożyczenia jest brak fotelików samochodowych dla dziecka. Udało mi się to jednak idealnie rozwiązać i dla swej pociechy korzystam z Smart Kid Belt. Urządzenie to mieści się w torebce więc łatwo zabrać je ze sobą w podróż. Rośnie razem z dzieckiem (15-36 kg) i idealnie zabezpiecza dziecko podczas jazdy co jest potwierdzone atestami.

korisnilson

Post autor: korisnilson » 12 cze 2018 10:10

Na jak długo wypożyczacie samochód, czy macie w cenie wynajmu pełne ubezpieczenie? Na co jeszcze zwrócić uwagę? Organizuje konferencję, szukam jakiegoś samochodu dla przełożonych i chciałabym żeby wypadło to sprawnie. Jak rozliczacie tego typu wydatki w firmie?

nesnes

Post autor: nesnes » 31 sie 2018 19:09

korisnilson pisze:
12 cze 2018 10:10
Na jak długo wypożyczacie samochód, czy macie w cenie wynajmu pełne ubezpieczenie? Na co jeszcze zwrócić uwagę? Organizuje konferencję, szukam jakiegoś samochodu dla przełożonych i chciałabym żeby wypadło to sprawnie. Jak rozliczacie tego typu wydatki w firmie?
Na te pytania odpowie artykuł, albo pozostaje zapytanie skierowane bezpośrednio do wypożyczalni. Wspomniane wsparcie http://podpowiadamy.pl/wynajem-samochod ... alnie-aut/. Różne są potrzeby wynajmujących, ale chyba chyba oferta jest bogata. Wasze zdanie?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”