Firma transportowa

Nie objęte powyższymi kategoriami.
kreatynka

Firma transportowa

Post autor: kreatynka » 19 wrz 2014 17:01

Z firm transportowych to mogę wam polecić Banex Transport, z której korzystam. Zajmują sie transportem towarów z Grecji do Polski. Bardzo dobre ceny, szybki i bezpieczny transport. Firma posiada wieloletnie doświadczenie i świetnych kierowców.

opiekunka

Re: Firma transportowa

Post autor: opiekunka » 19 lut 2015 13:48

Wielokrotnie jechałam do Niemiec od drzwi do drzwi z różnymi firmami, które dowiozą Was pod wskazany adres. Firmy takie też przewożą paczki, tak, że jeżeli macie jakąś przesyłkę można ją nadać i dowiozą pod wskazany adres. Dobre rozwiązane uważam, że bardziej konkurencyjne niż usługi wielu spedytorów czy też Poczty Polskiej.
Biznes forum

danch87

Post autor: danch87 » 25 lut 2015 09:09

A takie firmy działają taniej? Bo spedytorzy biorą wydaje mi się dużą gaże za takie usługi.

iska

Post autor: iska » 25 lut 2015 11:20

Pracowałam w firmie gdzie sprowadzaliśmy towary z Europy. Kilka razy sama robiłam rozeznanie cenowe wśród firm spedycyjnych no i je też "obsługiwałam" tzn byłam od kontaktów z nimi i uzgadniania wszystkiego i wiem że ceny sa często różne, ale też nie warto zawsze brać pierwsza lepsza firmę której cena jest najniższa bo można się na tym przejechać.Lepiej brać tańszą- oczywiście ale z tych sprawdzonych i znanych na rynku.
Z tych co pamiętam to świetnie sie układała współpraca z firmą Hussar z Warszawy hussar-gruppa.com
Bardzo doświadczonych mają spedytorów,co do terminów to mój szef na to zwracał wielka uwagę ale Hussar zawsze na czas wszystko przywoził
możecie sobie sprawdzic co mają w ofercie, może sie komuś przyda moja opinia :P

gaja

Post autor: gaja » 05 wrz 2016 15:35

A czy kierowcy przechodzą odpowiednie szkolenia? Bo tak naprawdę, to to jest ważne.

aga77

Post autor: aga77 » 05 wrz 2016 15:58

Dokładnie! Szkolenia są bardzo istotnie i nie należy o tym zapominać. Właśnie dlatego warto zainwestować takie szkolenie z bezpiecznej jazdy. Można w ten sposób nie tylko podnieść kwalifikacje i umiejętności kierowcy, ale także zapewnić bezpieczeństwo pasażerom.

RenuJi

Post autor: RenuJi » 28 paź 2017 20:08

Nie ulega wątpliwości, że szkolenia dla kierowców to podstawa. Moim zdaniem jednak warto zwrócić uwagę także na taką opcję jak rozliczanie pracy kierowców. Pewnie wielokrotnie słyszeliśmy, o wypadkach które zdarzały się z powodu przemęczenia osób, prowadzących samochody w pracy. Takie rozwiązanie umożliwia wyeliminowanie takiego problemu, a jednocześnie pozwoli na o wiele łatwiejsze obliczanie wynagrodzeń.

Suzana

Post autor: Suzana » 20 gru 2017 12:43

Dobra firma transportowa z warszawy to też wiki. Oni zajmują sie głównie przeprowadzkami i z tego co wiem, to są dobrą firmą, więc naprawdę warto skorzystać z ich usług.

martynaF

Post autor: martynaF » 04 sty 2018 23:37

W takich firmach nie tylko szkolenia są istotne. Znajomi zaczęli mi zwracać uwagę, że w swoich firmach wprowadzają monitoring samochodu, (niektórzy nawet prywatnie) - pomaga to w obniżeniu kosztów i zwiększa bezpieczeństwo pracy, a to jest chyba kluczowe.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 08 sty 2018 09:45

A wiecie na czym polega startup? Z formalnego punktu widzenia sturtup można skategoryzować jako młodą firmę. Od firmy odróżnia ją jednak cel. Przedsiębiorstwo ma cel bardzo prosty – zarabianie pieniędzy. Natomiast startup to pewnego rodzaju eksperyment. To ciągłe poszukiwanie oparte na bezustannych zmianach.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”