Gdzie kupić mieszkanie

Nie objęte powyższymi kategoriami.
zdetka

Re: Gdzie kupić mieszkanie

Post autor: zdetka » 21 lut 2018 09:46

A co myślicie na temat mieszkań w Rzeszowie? Wielokrotnie słyszałam, że są w bardzo dobrym stanie a ich ceny nie są zbytnio wygórowane. I zawsze możemy liczyć na pomoc nieruchomosci123 , dzięki którym znajdziemy mieszkanie spełniające nasze wszystkie oczekiwania.

kasia8603

Post autor: kasia8603 » 26 lut 2018 11:20

My się zastanawiamy coraz bardziej nad przeprowadzką do Krakowa z tego powodu, że mąż i tak większość czasu spędza tam w pracy. Znalazłam już nawet fajne osiedle w cichej i spokojnej okolicy i chyba się w najbliższych dniach tam wybierzemy żeby zobaczyć tą inwestycje. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda bardzo fajnie ale okaże się jak to wygląda na żywo :)

bella91

Post autor: bella91 » 28 lut 2018 11:50

Wydaje mi się, że najlepiej kupić mieszkanie w centrum miasta. Ja mysle o Poznaniu.
Zanim jednak kupię eM na wynajem chcialabym zrobić praktyczny kurs inwestowania w nieruchomości. Wiedza zdobyta na tym kursie na pewno mi się przyda.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 06 mar 2018 10:36

Dlaczego myślisz akurat konkretnie o Poznaniu ? Ja jak kupowałam nieruchomość to trafiłam na świetną okazję i kupiłam piękny dom w okolicach Nowego Sącza. To się po prostu opłacało, bo udało mi się kupić cudowny i piękny dom za relatywnie niewielką kwotę. Więc sami widzicie, że to naprawdę jest bardzo opłacalne :) !

Suzana

Post autor: Suzana » 08 mar 2018 09:37

Ja postanowilam zainwestowac swoje oszczędności w zakup mieszkanie, ale to będzie inwestycja, poniewaz zamierzam to mieszkanie wynajmowac. Kupiłam apartament w pięknej, nadmorskiej miejscowości Rowy. Lokalizacja jest świetna i na pewno będzie duzy popyt na wynajem takiego mieszkania, szczególnie w sezonie letnim.

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 12 mar 2018 16:35

Ja też długo nie mogłam się zdecydować gdzie kupić mieszkanie... każda oferta wydawała mi się mieć jakieś wady. Z pomocą przyszło biuro nieruchomości ABC Dom, które pomogło nam znaleźć odpowiednią ofertę dostosowaną do naszym wymagać i możliwości finansowych.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 13 mar 2018 14:09

Jeśli chodzi o kupno mieszkania to jak dla mnie najlepszym wyborem będzie kupno mieszkania od dewelopera w stanie surowym. Dzięki takiej opcji mamy wpływ między innymi na to jak od początku było urządzane takie mieszkanie. Możemy realizować swoje projekty do woli. Mi najbardziej spodobały się domy bliźniaki pod Poznaniem. Zamierzamy właśnie tam kupić. Wolę iść na nowe i od początku sama sobie urządzać.

berekatka

Post autor: berekatka » 22 mar 2018 10:27

Ja się zakochałam w tych mieszkaniach i lokalizacji! Ewidentnie jest to odpowiedź na potrzeby dzisiejszego rynku. Chciałoby się mieć takie nowe, piękne, wymuskane mieszkanko!

ewelline

Post autor: ewelline » 28 mar 2018 22:24

To się patrzy raczej pod kątem pracy, żeby było jak najbliżej. Chyba że pod inwestycje wtedy pod uwagę najlepiej brać największe miasta zwłaszcza Warszawę. Znajomy niedawno tam kupował mieszkanie pod wynajem i już ma tam lokatorów którzy ładną sumkę mu płacą, praktycznie pokrywana jest rata kredytu. Dał mi namiar na pośrednika nieruchomości który mu tam zarządza wynajmem Eugeniusza Jaworskiego bo też kiedyś planuję podobną rzecz zrobić. Macie w razie czego 603 195 624 bo jest godny polecenia

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 29 mar 2018 08:42

Nie widzę sensu wyjazdu do innego miasta z Warszawy. Przecież tutaj mamy takie perspektywy, jakich nie znajdzie się nigdzie indziej. Trzeba tylko pamiętać, by kupując mieszkanie, zawsze wcześniej dokonać jego odbioru przy wsparciu specjalisty. Dzięki temu będziecie mieli pewność, że kupujecie naprawdę wartościowe mieszkanie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne ciekawe strony”